Ak Parti Rize İl Başkanlığı

YAZICI YENİ ACİL SERVİS İNŞAAT ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak ile birlikte Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapımı devam eden yeni acil ünitesi inşaat alanında incelemelerde bulunarak, RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı

Kasım ayında RTEÜ Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis Bölümü ile acil servisin yanındaki kafeteryada yıkım çalışmaları tamamlanmıştı. Gelinen son nokta ve çalışmalar hakkında bilgi alan Genel Başkan yardımcısı Yazıcı ve  İl Başkanı İshak Alim inşaat alanındaki çalışmaları yerinde inceledi. Yapılan incelemenin ardından Yeni acil servis yapılana kadar acil servis hizmeti veren bölümü gezerek, hasta yakınları ve görevlilerle sohbet etti.

Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı “Hastalarımıza daha kaliteli ve verimli bir sağlık hizmeti sunulması adına yapılan bu çalışmanın en kısa sürede tamamlanmasını arzu ediyoruz. Bugün çalışmanın son hali ve detaylarıyla ilgili Rektörümüzden bilgileri aldık. İnşallah tamamlandıktan sonra hastanemize değer katacaktır” dedi.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.