Ak Parti Rize İl Başkanlığı

RİZE’DE GENİŞ KATILIMLI BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

AK Parti Rize teşkilatı yoğun bir katılımla gerçekleştirilen Rize geleneksel bayramlaşma programında vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti İl yönetimi, vekil adayları, partililer, Cumhur İttifakı paydaşları, belediye başkanları, vekil aday adayları, eski vekiller, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

Rize şehir merkezi sahil dolgu alanında düzenlenen, AK Parti Milletvekili adayları ve aday adaylarının katılımıyla gerçekleştirilen programda vatandaşlar, şehrin siyasi ve kamu kurumu temsilcileri ile buluştu.

AYAR: “BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE GÜÇLÜ BİR AK PARTİ AİLESİ OLARAK BAYRAMI İDRAK EDİYORUZ”

AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar yaptığı açıklamada, Ramazan bayramı dolayısıyla birlik ve beraberliğin pekiştiğini belirterek, “AK Parti’mizin tüm kadrosu; adaylarımız, aday adaylarımız, ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerimiz; il merkezi, ilçeler, mahalleler ve köylerde düzenlenen bayramlaşma programlarına yoğun bir katılım gösterdi. AK Parti ailesi olarak güçlü, dayanışma içinde, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek bir bayram geçirdik. Tüm teşkilat mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm vatandaşlarımızın Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.