Ak Parti Rize İl Başkanlığı

RİZE’DE AK PARTİ’YE ÜYELİKLER ARTARAK DEVAM EDİYOR

AK Parti Rize İl Başkanlığına 14 Mayıs genel seçimleri öncesi üyelik başvuruları artarak devam ediyor.

  1. Dönem milletvekili seçimleri aday tanıtım toplantısında AK Parti’ye üye olan kişileri temsilen üç yeni üyeye rozetleri takdim edildi.

AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar tarafından isimleri okunarak sahneye çağrılan yeni üyeler salonda alkışlarla karşılandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı tarafından Kalkandere Belediyesi Saadet Partisi’nden Meclis Üyesi Ömer Yılmaz’a, önceki dönem Ardeşen Cumhuriyet Halk Partisi’nden İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Buçan’a ve 27. Dönem MHP Rize Milletvekili Adayı Semra Aksu’ya AK Parti üye rozetleri takdim edildi.

AK PARTİ TAM KADRO SAHADA

Aday tanıtım toplantısı ve yeni üyelere rozetlerinin takdim edilmesinin ardından AK Parti Rize Milletvekilleri Hayati Yazıcı, Osman Aşkın Bak, Milletvekili Adayları Muhammed Avcı, Av. Harun Mertoğlu ve Yılmaz Katmer, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, ilçe belediye başkanları ve AK Parti ilçe başkanları Cumhuriyet ve Atatürk caddelerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Milletvekili adayları Muhammed Avcı, Av. Harun Mertoğlu ve Yılmaz Katmer’e adaylıklarından dolayı vatandaşlar tarafından hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu ve bolca hatıra fotoğrafı çektirildi.

15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’na kadar süren yürüyüşte AK Parti Rize teşkilatları tüm kademeleriyle birlikte tam kadro sahadaydı.

Vatandaşların göstermiş olduğu yoğun ilgi ve teveccüh; 14 Mayıs genel seçimlerinde bir kez daha AK Parti’nin Rize’den rekor bir oyla galip geleceğinin müjdecisi oldu.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.