Ak Parti Rize İl Başkanlığı

RİZE MEYDANI 14 MAYIS’IN MÜJDECİSİDİR

AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar,  “Rize’de 80 bin vatandaşımızın katılımıyla vermiş olduğumuz bu destek 14 Mayıs’ın müjdecisidir”

Ayar, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rize mitingi dolayısıyla yayımladığı teşekkür mesajında;

“14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilli seçimleri kapsamında ilimizi gelişiyle onurlandıran liderimiz, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı büyük bir teveccühle karşılayan, bağrına basan vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Vatandaşlarımızın sevgisini ve ilgisini birliktelik gücüne dönüştürüp, Cumhurbaşkanımız ve AK Partimize aktarılmasında büyük bir sorumluluk üstlenen AK Parti’mizin tüm neferlerine şükranlarımı sunuyorum.

Bu gün Rize’de 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran yaklaşık 80 bin vatandaşımız, tüm Türkiye’ye ve dünyaya liderinin arkasında olduğunu haykırdı. 14 Mayıs gecesinin net bir habercisi olan Rize Meydanı, 6’lı benzemezlerin hayallerini yıkan bir manzarayı sundu.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifadesiyle Rize’mizdeki bu destek “14 Mayıs’ın müjdesidir”.” İfadelerine yer verdi.

 

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.