Ak Parti Rize İl Başkanlığı

Rize AK Gençlik Yabancı Öğrencilerle Buluştu

Rize AK Gençlik Yabancı Öğrencilerle BuluştuAK Parti Rize İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin yabancı öğrencileri ile kahvaltılı bir toplantı gerçekleştirildi.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Dış İlişkiler Birim Başkanlığının 81 ilde organize ettiği “Yurt Dışından Gelen Misafir Öğrenciler ile Buluşuyoruz” etkinliğinde AK Parti Rize İl Gençlik Kolları, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde okuyan yabancı uyruklu öğrencilerle kahvaltıda bir araya geldi.

Toplantıya AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Rize Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Sivrikaya, Genel Merkez Gençlik Kolları Dış İlişkiler Komisyon Üyesi Emine Duman, AK Parti Rize İl Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Oğuz Hut, İl Dış İlişkiler Birim Başkanı Oruç Halis Barış, Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda yabancı uyruklu öğrenci katıldı.
Toplantıda konuşan Milletvekili Osman Aşkın Bak, yabancı öğrencilere Gençlik Kolları kanalıyla her zaman destek olduklarını, gelen talepleri değerlendirdiklerini, çözüm önerileri geliştirip sonuçlar ürettiklerini belirtti.
Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Oğuz Hut ise 81 ilde düzenlenen bu organizasyonların ilk olarak Rize’de yapıldığını belirterek Gençlik Kollarının “Üniversitede Dokunmadık Genç Bırakmayacağız” sloganıyla hareket ettiklerini ve bu kapsamda misafir öğrencilerle bir araya geldiklerini belirtti.
Toplantı sonrası toplu hatıra fotoğrafı çekilerek toplantıya son verildi.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.