Ak Parti Rize İl Başkanlığı

Muhammed Avcı Gençlik Kolları Mahalle ve Köy Başkanlarıyla buluştu

Ak Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı Gençlik Kollarının düzenlediği Mahalle ve Köy Başkanları toplantısına katıldı.

AK Parti Rize İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığınca düzenlenen toplantıda gençlik kolları mahalle ve köy başkanlarıyla bir araya gelindi. Ak Parti Merkez İlçe Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıya Ak Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, İl Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Oğuz Hut ve yönetimi, belde başkanları, mahalle ve köylerin genç başkanları katıldı.

Toplantıda konuşan Muhammed Avcı “AK Parti büyük bir ailededir. Bu ailenin en temel üyeleri ise mahalle, köy başkanlarımız ve yönetimleridir. Onların çalışmaları sonucunda AK Parti, 15 yıldır Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet götürmektedir. Siz değerli gençler olarak yarınlarımızın umudu olduğunuzu  hiç aklınızdan çıkarmayın. Bugün bizlerin oturduğu bu koltukların yarın ki sahipleri sizler olacaksınız. Bu nedenle bu vatan bu millet için hiç durmadan çalışmanız gerekir. Yarın kim var dendiğinde sağınıza solunuza bakmadan ben varım demelisiniz. Bu ailenin birer ferdi olan mahalle ve köy başkanlarımıza yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederim.” diye konuştu. Avcı Konuşmasının devamında gençlerin her zaman partiye gelip zaman geçirmeleri gerektiğini ifade etti.
Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Oğuz Hut ise “Rize AK Gençlik olarak, çalışmalarımızı seçimden seçime değil, sürekli olarak yapmaktayız. Köy ve mahalle teşkilatlarımızla bütün birimlerimiz birbiriyle koordineli olarak AK Parti davası için çalışmaktadır. Bu kapsamda da mahalle ve köylerimizle her zaman iletişim halindeyiz.” ifadesinde bulundu.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.