Ak Parti Rize İl Başkanlığı

MİLLETVEKİLİ MERTOĞLU’NDAN AFET BÖLGELERİNE İNCELEME

Geçtiğimiz hafta Ardeşen’de etkili olan yağış sonrası oluşan heyelan ve taşkından etkilenen bölgelerde incelemelerde bulunan AK Parti Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu “Yaşadığımız coğrafya olarak bu tarz durumlarla sık sık karşı karşıya kalabiliyoruz. Devletimiz dün olduğu gibi bugün de  her zaman vatandaşının yanında” dedi.

Rize Milletvekili Mertoğlu Ardeşen İlçesinin Gündoğan Köyü, Ortaalan  ve Yeşiltepe köyünde oluşan heyelan ve taşkınları AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi ve İl Genel Meclis Üyeleri ile ziyaret ederek, yerinde incelemelerde bulundu.

Yapılan ziyaretlerde Milletvekili Av. Harun Mertoğlu ; “Bölgemizde etkili olan yağışlar sonrası oluşan afetlerde can kaybı olmaması sevindirici, bugün geçtiğimiz hafta etkili olan yağış sonrası Ardeşen İlçemizin Gündoğan Köyü, Ortaalan  ve Yeşiltepe köylerimizde oluşan heyelan ve taşkınlarla ilgili incelemelerde bulunduk, bu durumdan etkilenen  vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidereceğiz inşallah. Yaşadığımız coğrafya olarak bu tarz durumlarla sık sık karşı karşıya kalabiliyoruz. Devletimiz dün olduğu gibi bugünde  her zaman vatandaşının yanında çok şükür ciddi boyutlarda bir hasar söz konusu değil. Allah afetlerden tüm vatandaşlarımızı korusun” dedi.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.