Ak Parti Rize İl Başkanlığı

MİLLETVEKİLİ BAK, PAZAR’DA SANAYİ SİTESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçimleri kapsamında Rize’nin Pazar ilçesinde sanayi sitesi esnafını ziyaret etti.

Dükkanları tek tek dolaşan Bak, esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip istek ve taleplerini dinledi.

14 Mayıs seçimlerinin öneminden bahseden Bak, Türkiye’nin büyük bir dönüm noktasında olduğunu, 2002 yılından bu yana edinilen kazanımların 14 mayıs seçimleriyle taçlanacağını, Rize’de ve Türkiye’de yatırımların katlanarak devam edeceğini söyledi.

“RİZE’YE HER ALANDA BÜYÜK ESERLER KAZANDIRILDI”

Bak, AK Parti Rize’ye her alanda büyük eserlerin ve hizmetlerin getirildiğini belirterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, vatandaşların da desteğiyle güçlenerek yürüyüşlerini sürdüreceklerini kaydetti.

Pazar sanayi sitesi ziyaretinde Osman Aşkın Bak’a, AK Parti Pazar İlçe Başkanı Adem Yıldız, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, AK Parti Rize Milletvekili Aday Adayı Hakan Gültekin, İl Genel Meclisi Üyeleri Rasim Çorbacı ve Recep Üst, Pazar Belediye Başkan Yardımcısı Dursun Güneş, Pazar Belediyesi Encümen Üyesi İlhami Günaydın, AK Parti il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.