Ak Parti Rize İl Başkanlığı

Milletvekili Avcı Muradiye TOKİ Konutlarında İncelemelerde Bulundu

Milletvekili Avcı ve Başkan Ak elim bir kaza sonucu vefat eden 15 Temmuz Gazisi Muammer Uzun’un cenazesine katılım sağlayarak, cenaze yakınlarına taziye dileklerinde bulundu.

Muradiye Belediye Başkanı Musa Süreyya Balcı ile birlikte Muradiye’deki yatırımları yerinde inceleyerek, TOKİ  ile birlikte yürütülecek olan “Muradiye Konutları” ve Köprübaşı camii yanında yapımına başlanılan  Küçük Çarşı projesi alanında incelemelerde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde ciddi bir sağlık sorunu yaşayan tedavisi evde devam eden Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Sakal’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Ardından Koranavirüsten dolayı hayatını kaybeden Muradiye’li Türkiye Karate Federasyonu (TKF) Başkanı  merhum Esat Delihasan’ın kabristanına ziyarette bulundu.

Muradiye Beldesi ziyaretlerinden sonra yeni açılan işyeri ve esnaf ziyaretlerinin ardından Marka Rize Dernek Başkanı Hüsnü Kemal Zaimoğlu ve Turizmle ilgili hem acentalardan hem de alanında bilgili kişilerden  oluşan bir ekiple  birlikte toplantı gerçekleştirildi.

 Milletvekili Avcı yapılan ziyaretlerde “Ankara’daki çalışmalarımızın yanı sıra ilimizdeki her bölgede yapılan yatırımları yerinde inceleyerek takipçisi oluyoruz. Gayretli çalışmalarımız neticesinde Muradiye Beldemizde TOKİ ile birlikte yürüteceğimiz 9 bloktan oluşan 178 sosyal konut projesinin ihalesi yapıldı.Hamdolsun bugün itibariyle de yüklenici firma çalışmalarını başlatmış bulunuyor. Konutlarımızın inşallah mümkün olan en kısa zamanda teslimatı gerçekleştirilecek. . Bu projemizin bölgemize kazandırılması  noktasında elimizden gelenin fazlasını yaparak önayak olmaya çalıştık. Bu konutlar inşallah Muradiye Beldemize yeni bir çehre kazandıracak. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde Esnaflarımızla, vatandaşlarımızla bir araya gelerek, sohbet etme  fikir alışverişinde bulunma fırsatımız oluyor. Bizim gayemiz her zaman milletimizle bir arada olmak. İlimiz için en iyisi için sürekli çalışmak Allah’a hamdolsun Rize’mizin çehresi mega projelerimizle birlikte daha da güzelleşecek” dedi.

 

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.