Ak Parti Rize İl Başkanlığı

Metin, Şehrin Bütün Kesimleriyle Bir Araya Geliyor

AK Parti Rize Belediye Başkan Adayı Rahmi Metin, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, esnaflar, eğitim kurumları ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

 

Şehirde bütün kesimlerle bir araya gelen, sorun ve talepleri dinleyen Metin, yönetim anlayışlarının temelinde ortak karar almanın olduğu söyledi.

Şehirde bulunan bütün kesimlerin görüş ve önerilerinin kendileri için göz ardı edilemez olduğunun altını çizen Metin,  İl Genel Meclisi Başkanlığı yaptığı süre içerisinde bunu uyguladıklarına işaret etti.

Ziraat Odası, Muhtarlar Derneği, Gençlik Merkezi, Belediye Temizlik Şantiyesi, İnşaat Mühendisleri Odası, Müsiad ve Tümsiad’ı ziyaret eden Metin, birlikte yönetim ve gönül belediyeciliği anlayışından taviz vermeyeceklerini vurguladı.

Rize-Pehlivantaşı-Kalkandere yolu şantiyesini de ziyaret eden Metin, bu yolun Rize’yi iç kesimlere bağlayacak önemli bir arter olacağını belirtti.

Mahalle ziyaretlerine de devam eden Metin, Pehlivantaşı’nda mahalle muhtarı ve vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerileri dinledi.

 

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.