Ak Parti Rize İl Başkanlığı

MERTOĞLU; “ÜLKEMİZİN KAZANIMLARI “KUMAR MASASI”NDA PAZARLIK KONUSU EDİLİYOR”

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Av. Harun Mertoğlu, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçimleri kapsamında Rize’de ilçe ve köylerde ziyaretlerine devam ediyor.

Mertoğlu, Çamlıhemşin’de Didi, Derecik ve Çayırdüzü köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi, talep ve önerileri dinledi.

14 Mayıs seçimlerinde Millet ittifakının kurmuş olduğu ortaklığa eleştiride bulunan Mertoğlu, vatandaşların kurulan bu kirli ortaklığa, çıkar ve menfaat ilişkisine destek vermeyeceği ifade etti.

“ÜLKEMİZİN BEKASINI ETKİLEYEN KİRLİK PAZARLIKLARA MİLLETİMİZ DESTEK VERMEZ”

Mertoğlu, “Milletimiz vatanını seven, ülkesinin gelişip büyümesi ve güçlenmesi için çalışanın kim olduğunu görüyor ve biliyor. 6’lı masada toplanıp ve masa altında HDP’yi gizleyip ülkemizin bekasını etkileyen kirli pazarlıkları yapanlara milletimiz fırsat vermez.” dedi.

“ÜLKEMİZİN KAZANIMLARI “KUMAR MASASI”NDA PAZARLIK KONUSU EDİLİYOR”

“Kendi ifadeleriyle “Kumar Masası” olarak adlandırdıkları gaflet ortaklığı şimdiden ülkemizin kazanımlarını pazarlık konusu haline getirmiş durumda. Bu mantaliteyle ülkeyi yönetmeleri mümkün değildir. Vatandaşlarımız bunların hepsini görüyor ve biliyor. Milletimiz 14 Mayıs’ta çok güçlü bir destekle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Parti’nin yanında olacaktır.”

Mertoğlu’na ziyaretlerinde İl Genel Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.