Ak Parti Rize İl Başkanlığı

İl Başkanımız\’dan 14. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı

Ak Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı Ak Partinin 14. Kuruluş Yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayınladı.

İl başkanımız Avcı Mesajında şunları söyledi; “Türkiye\’nin her kesiminden, her bölgesinden insanlarımızın yarından umutlarının kesildiği bir günde Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından ana,baba ocağı Rize’de temeli atılan AK Parti’nin, kuruluşunun 14. Kuruluş Yıldönümünü bugün  Cumhurbaşkanımızı ağırlayarak idrak ediyoruz.

AK Parti, Türkiye’nin, milletimizin taleplerinden doğmuş, çok meşakkatli yollardan geçerek güven ve istikrarın sembolü haline gelmiştir. Bugün, ülkemizin geçtiği bu zor süreçte ilk günkü azim ve inançla, hizmet etme sorumluluğun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz.
Tarhihe not düşülecek hizmetleri icra eden partimizin Kurucu Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’na ve bugüne kadar çeşitli kademelerde görev almış tüm partililerimize minnet ve şükranlarımızı arz ediyor, partimizin 14. Kuruluş Yıl Dönümünün Teşkilatlarımıza ve bize desteğini artırarak devam ettiren Aziz Milletimize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini diliyorum.”

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.