Ak Parti Rize İl Başkanlığı

İl Başkanımız Afet bölgelerinde İncelemelerde Bulundu

AK Parti Rize İl başkanımız Muhammed Avcı Salarha ve Güneysu bölgelerinde yaşanan afet sonrası il genel meclis başkanı Mehmet Kazancı’yla birlikte bölgeye giderek incelemelerde bulundu.

 

 

 

İl başkanımız Avcı dün gece ki sağanak yağış sonrası Salarha ve Güneysu  bölgelerinde oluşan afet sonrası tahribatı yerinde inceldi. Avcı’ya İl genel meclis başkanı Mehmet Kazancı ve il yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

 Yaşana afet sonrası bu sabah hemen olay yerine giden il başkanımız Muhammed Avcı afet sonrası oluşan tahribatı ve yapılan çalışmaları inceleyerek durum hakkında bilgiler verdi.
Avcı burada yaptığı açıklamada oluşan afet sonrası can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu belirterek, “Dün gece ani bir şekilde gerçekleşen güçlü yağış münasebetiyle Salarha ve Güneysu bölgelerimizde maddi hasara yol açan bir afetle karşı karşıya kaldık. Bizde il genel meclis başkanımız Mehmet Kazancı ve il yönetimİl başkanı Avcı dün gece ki sağanak yağış sonrası Salarha ve Güneysu  bölgelerinde oluşan afet sonrası tahribatı yerinde inceldi. Avcı’ya İl genel meclis başkanı Mehmet Kazancı ve il yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.
 Yaşana afet sonrası bu sabah hemen olay yerine giden il başkanı Muhammed Avcı afet sonrası oluşan tahribatı ve yapılan çalışmaları inceleyerek durum hakkında bilgiler verdi.
İl başkanı Avcı dün gece ki sağanak yağış sonrası Salarha ve Güneysu  bölgelerinde oluşan afet sonrası tahribatı yerinde inceldi. Avcı’ya İl genel meclis başkanı Mehmet Kazancı ve il yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.
 Yaşana afet sonrası bu sabah hemen olay yerine giden il başkanı Muhammed Avcı afet sonrası oluşan tahribatı ve yapılan çalışmaları inceleyerek durum hakkında bilgiler verdi.
Avcı burada yaptığı açıklamada oluşan afet sonrası can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu belirterek, “Dün gece ani bir şekilde gerçekleşen güçlü yağış münasebetiyle Salarha ve Güneysu bölgelerimizde maddi hasara yol açan bir afetle karşı karşıya kaldık. Bizde il genel meclis başkanımız Mehmet Kazancı ve il yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte olayın hemen ardından  bölgeye geldik. Muradiye, Karasu, Karayemiş Elmalı ve Güneysu’da incelemelerde bulunduk. İlgili bütün kamu kurumları olay mahallindedir. Karayolları DSİ ve il özel idare ekipleri olaya müdahale etiler ve etmeye de devam ediyorlar. Oluşan zararla ilgili il afet müdürlüğü gerekli  çalışmaları tamamlıyor. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için elimizden gelen bütün gayreti  gösteriyoruz. Olayın tek  teselli verici tarafı can kaybının olmamasıdır. Maddi hasarlar en kısa zamanda telafi edilecektir.” dedi

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.