Ak Parti Rize İl Başkanlığı

İL BAŞKANI ALİM’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm hemşehrilerinin bayramını kutladı.

İl Başkanı İshak Alim mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan bir bayrama daha ulaşmanın sevinç ve mutluluğu içerisindeyiz. Kurban ibadeti sadece kan akıtmak değil; bir olmak, birlik olmak, birlikte olmaktır. Bu yüzden bayramlar bütün insanlığın sevinci olursa anlam kazanır. Onun için bu müstesna zamanları fırsat bilerek, ailemiz, akrabalarımız ve yakınlarımızla hemhal olmalı, sevgi ve merhamete muhtaç yetim, garip ve kimsesizlerin sevinci olmak için çalışmalıyız. Sevgi, birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma duyguları mensubu olduğumuz kadim medeniyetimizin ruhunda var. İnanıyoruz ki mübarek Kurban Bayramı bu atmosferi daha da pekiştirecektir.

Pandemi dolayısıyla ara verilen, bu yıl Allah’a hamdolsun yeniden başlayan Hac farizasını mübarek topraklarda yerine getiren vatandaşlarımızın da  Allah ibadetlerini kabul etsin; Kâbe’de yaptıkları duaları makbul eylesin inşallah.

Bu duygu ve düşüncelerle hemşerilerimizin, aziz milletimizin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, Kurban bayramının hanelerimizin bereketine, ülkemizin ve İslam Aleminin huzuruna vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum” dedi.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.