Ak Parti Rize İl Başkanlığı

İL BAŞKANI ALİM’DEN İLÇELERE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim Rize – Artvin Havalimanının açılış programı için  ilçelere teşekkür ziyaretlerine başladı.

İl Başkanı Alim, İl Başkan Yardımcıları, İl Kadın Kolu ve Gençlik Kolu Başkanı, İlçe Başkanları ve İlçe Belediye Başkanları ile birlikte Ardeşen, Fındıklı, Pazar ve Çayeli İlçelerinde teşkilatlarla bir araya geldi. Teşkilat ziyaretlerinin ardından İlçelerde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Başkan Alim ziyaretlerinde teşkilatlara,  Rize Artvin Havalimanı açılış programı öncesi yapılan hazırlık aşamalarındaki gayretli  çalışmalarından dolayı teşekkür ederken, esnaf ve vatandaşlara da programa gösterdikleri yoğun ilgiden  dolayı teşekkür etti.

Alim yapılan ziyaretlerde “Teşkilatımız stratejisi çok önemli olan bir yatırımın, ilimize değer katacak bir yatırımın açılışının hazırlık çalışmalarında muazzam bir çalışma örneği  gösterdi.İlimizin göz bebeği Rize –Artvin Havalimanı açılışımızı Allah’a hamdolsun 70 bin kişilik dev bir katılımla Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanımız Sayın İlham Aliyev’in teşrifleriyle gerçekleştirdik. Bu muhteşem eserin ilimize kazandırılmasında ve büyük bir katılımla açılışının yapılmasında gerek teşkilatımız gerekse bize her zaman güvenen destek veren milletimizin büyük katkıları mevcut.14  Mayıs’ta Rize’de bir tarih yazıldı. Bunu hep  birlikte başardık. Teşkilatımıza, esnafımıza vatandaşımıza çok teşekkür ediyorum. Açılışımızın üzerinden birkaç gün geçmesine rağmen hala çok konuşuluyor, muhtemelen konuşulmaya da  devam edecektir.Hep söylüyoruz bizler eser ve hizmet siyaseti yapıyoruz.Bu muhteşem eserlerin altında ise başta Recep Tayyip Erdoğan, devamında ise gece gündüz durmadan yorulmadan teşkilatın her bir kademesinde çalışan teşkilat mensuplarımız,hayır dualarını ve desteklerini bizlerden esirgemeyen halkımızın imzası var. Hep ifade ettiğimiz gibi biz birlikte çok güçlüyüz. Birlikte daha nice projeleri ilimize kazandırarak, milletimizin hizmetine sunacağız inşallah. Bizim çalışmalarımızın merkezi insandır.İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düsturuyla çalışmalarımızı şekillendiriyoruz” dedi.

İl Başkanı Alim konuşmasının devamında “Bütün ilçelerimizi dolaşarak, teşkilatımıza ve vatandaşlarımıza Rize- Artvin Havalimanımızın muhteşem açılışına verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ziyaretlerimize devam edeceğiz”dedi.

 

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.