Ak Parti Rize İl Başkanlığı

Güçlü Anne, Güçlü Aile, Güçlü Türkiye Yürüyüşü

Ak Parti Rize İl Başkanlığı Kadın Kolları tarafından Rize şehir merkezinde 10 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla “Güçlü Anne, Güçlü Aile, Güçlü Türkiye” yürüyüşü düzenlendi.

Cumhuriyet meydanından basın açıklamasıyla başlayan yürüyüşe Ak Parti Rize Milletvekili Adayı Hikmet Ayar, Ak Parti Rize İl Kadın Kolları Başkanı Sema Topaloğlu Yağcıtekin, Rize Valisi Ersin Yazıcı’nın eşi Hanife Yazıcı, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın eşi Menduha Kasap, Ak Parti Rize Milletvekili Hasan Karal’ın eşi Nazire Karal, kadın kolları teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ak Parti Rize İl Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Sema Topaloğlu Yağcıtekin konuşmasında, “Güçlü annelerimize yetiştirdiği güzel evlatlar için teşekkür ediyoruz… Hem analık hem babalık yapmak zorunda kalıp hala dimdik savaşan annelerimizi saygıyla selamlıyoruz. Tüm gençliği kendi evladı olarak benimseyen, vatanın doğusundaki, batısındaki tüm çocukları yüce gönlüyle kucaklayan, hiç kimsenin yavrusunun kılına zarar gelmesin diyerek çözüm sürecine destek veren tüm anneleri selamlıyoruz. Kendine yetecek kadar bile olsa ekmeğini başka annelerle paylaşarak başka evlatları aç bırakmayan annelerimiz! Sizler bizim gururumuzsunuz… Buradan yaptığı fedakârlıkları anlatmakla bitiremeyeceğimiz bu ülkenin bilge anneleri hepinizi gösterdiğiniz dirayet için tebrik ediyoruz. AK Parti İl Kadın Kolları Teşkilatı olarak bize destek veren, vermeyen tüm annelerimize ve evlatlarına daha iyi bir gelecek sunmak için çalışmaya devam edeceğimize söz veriyor, tüm annelerimizin anneler gününü kutluyoruz. Ve yinelemek istiyoruz: “Her anne güçlüdür” ve “Güçlü Anneler Güçlü Türkiye” demektir. Biliyoruz ki “Herkes ister, anneler inanır ve çözer!”
Ak Parti Rize Milletvekili Adayı Hikmet Ayar ise bütün annelerin anneler gününü kutlayarak, “Her gün annemizin değerini bilelim istiyoruz” dedi.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.