Ak Parti Rize İl Başkanlığı

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YAZICI “EN ZENGİN REFERANSA SAHİP TEK PARTİ VAR O PARTİ AK PARTİ’DİR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı Pazar’da gerçekleştirdiği seçim faaliyetlerinde “Türkiye’de seçime giren siyasi partiler içerisinde millete referans olarak göstereceği en zengin referansa sahip tek parti var o Parti AK Parti’dir. Her alanda referansımız vardır” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, Pazar  İlçe Başkanı  Hamza Kandemir, Pazar  İlçe Belediye Başkanı Ahmet Basa, Belediye Başkan  adayı Ekrem Kılıç önceki dönem İl Başkanları İshak Alim, Yılmaz Katmer, Belediye Başkan aday adayları, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üye adayları ile birlikte Pazar’da teşkilat mensuplarına ve esnaflara ziyarette  bulundu.

 

 “Biz bütün gücümüzü milletten alıyoruz”

Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı ziyaretlerinde yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Toplumun en küçük birimi ailedir. Buna önem veririz. Bizim bir de siyasi ailemiz var. Siyasi ailemizin ismi AK Partidir. AK Parti çatısı altında gençleriyle, kadınlarıyla yetişkinleriyle hep birlikte hedefe odaklanıp liderimiz hemşerimiz Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde milletin önüne çıkar yetki isteriz. Bu birlik ve bütünlük göstergesidir. AK Parti çatısı altında toplandık. Projelerimizi hedef kitle halkımıza vatandaşımıza anlattık. Hedef kitle neresiyse oraya odaklandık. Pazar’da yaşayan tüm hemşehrilerimiz bizim hedef kitlemizdir. Hangi siyasi partiye oy verirse versin. Onlar için gerekli olan neyse, ihtiyaçları neyse ona odaklanıyoruz. Biz doğru işler yapıyoruz. Çünkü biz bütün gücümüzü milletten alıyoruz, millet ne diyorsa o. Milletimizin öncelikleri neyse o. Dolayısıyla o tarzda icraat gerçekleştiren AK Parti ailesinin birer mensubu olarak Türkiye’ye 21 yılda sağladığımız bu kazanımları aklınıza ne gelirse sağlıktan, eğitime ulaştırmadan, bayındırlığa, savunma sanayi, sosyal politikalara kadar dış dünyadaki duruşumuza varıncaya kadar dünyada olup bitenler karşısında gösterdiğimiz insani değerler üzerine oturmuş. O güçlü duruşumuza varıncaya kadar biz hep birlikte bu süreci inşa ediyoruz. Dolayısıyla bu Partiye ‘ben de varım’ diyerek üye olan ‘ben varım’ diyerek üye olduktan sonra görev üstlenen kendisine görev verilen görevi yapmaya çalışan her insanımızın büyük payı katkısı var. Bunun için her bir teşkilat mensubumuz önemlidir” dedi.

“Bizim icraatımız merkezinde insan var”

Yapılan tüm icraatlarda teşkilat mensuplarının ve desteklerini esirgemeyen vatandaşların payı olduğunu ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı “Yaptıklarımızı unutmayın Kaan eğer göklerde uçuyorsa bunda her bir teşkilat mensubumuzun bize destek verenlerin katkısı var. Gurur duyuyoruz değil mi? Biz Türkiye’de olmayan sözü edilen şeylerin icraatını gerçekleştiriyoruz. Sosyal politikalar alanında kimsesizlerin kimi olduk. O alanlarda biz çıkardık mevzuat düzenlemesini biz yaptık. Bütçe imkanlarına göre destekleri sağlıyoruz. İktidarlarımız boyunca en büyük kaynağı sağlığa ayırdık. Çünkü bizim icraatımız merkezinde insan var. Bu sebeple insanı yaşat ki devlet yaşasın özdeyişi bizim referansımız olmuştur. 85 milyonun hepsinden sorumluyuz” dedi

“Her alanda referansımız vardır”

AK Parti’nin Kadınların siyasi hayatta daha görünür hale gelmesinde büyük katkıları olduğunu aktaran Yazıcı “  Kadınlarımızın siyasi hayatta daha görünür olmasını büyük katkıları sağlayan Partiyiz. Türkiye Büyük Millet Meclisi‘nde oranlama yapıldığında en fazla kadın milletvekili meclise taşıyan bir partiyiz. Türkiye’de seçime giren siyasi partiler içerisinde millete referans olarak göstereceği en zengin referansa sahip tek parti var o Parti AK Parti’dir. Her alanda referansımız vardır. Sağlık alanında Şehir hastaneleri kurduk. Onlardan bir tanesini de Rize’de yapıyoruz. Gündoğdu da inşaatı başladı. 800 yatak kapasiteli Rize Şehir hastanesi inşa ediyoruz. Bunlar milletimize ne kadar değer verdiğimizin kanıtıdır. Ülke hepimizin 783.000 km² vatan toprağı hepimizin. Türkiye vatandaşı 85 milyon yurttaşımızı vatan toprağında pay ve hakkı var. Bayrak hepimizin tek milletiz diyoruz. Tek millet 85 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşın kümülatif ismi toplamının ismi. Onun için biz tek millet diyoruz devletimiz Türkiye Cumhuriyeti’nin devleti. Dolayısıyla birlik ve bütünlüğü vatanın bölünmezliği bizim kırmızı çizgimizdir. Bunları kim ihlal ederse tüm gücümüzle karşı koyarız” dedi.

“Türkiye’nin AK Parti siyasetine AK Parti yönetimine ihtiyacı var”

Siyasette her zaman milletin durduğu yerde durduklarını aktaran Yazıcı “Seçim çevrelerimizin tümünde yaşayan vatandaşlarımızın hepsi hedef kitlemizdir. Çünkü biz siyasette milletin durduğu yerde duran bir Parti’yiz. Millet neredeyse bizde oradayız hedef kitleniz Türkiye itibari ile 85 milyon Türkiye cumhuriyeti vatandaşıdır Rize’de Rizelilerin tamamı Pazar’da Pazarlıların tamamı. O halde 31 Mart seçimi için çalmadık kapı bırakmayacağız. Herkese ulaşacağız biz doğru işler yapıyoruz. Popülizm bizim siyasi tarzımız değil. Yaptığımız doğru işlerin her birini anlatarak ulaştıracağız. Böyle yürüyeceğiz Türkiye’nin AK Parti siyasetine AK Parti yönetimine ihtiyacı var. Milletin sorunlarına vakıf neler yapılacaksa onları görüp projeye dönüştüren kaynak arayışı peşinde bulunan tek Parti var AK Parti’dir İnşallah bu seçimlerden de başarıyla çıkacağız. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

 

 

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.