Ak Parti Rize İl Başkanlığı

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YAZICI “BİZ BİRLİKTE BAŞARIYORUZ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı Partisinin Ardeşen teşkilatıyla yaptığı toplantıda “14 Mayıs’ta yapılacak seçimde inşallah daha da güçlü bir şekilde Türkiye’nin inşasında devam edecek kadroları göreve getireceğiz durmak yok yola devam” dedi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Hayati Yazıcı AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim ile birlikte AK Parti Ardeşen üç kademe teşkilatı ile bir araya geldi. Toplantıya AK Parti Rize İl Başkan Yardımcıları, Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, üç kademe ilçe teşkilatları, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Tunca Belde Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz  ve teşkilat mensupları katıldı.

Yazıcı “20 yılda Türkiye’yi değiştirdik dönüştürdük”

Toplantıda teşkilat mensuplarına bir konuşma gerçekleştiren Yazıcı “Hızlı bir şekilde Türkiye’nin seçimine doğru gidiyoruz . 2023 seçimleri Türkiye’nin bugüne kadar geçirdiği tüm seçimlerden daha önemli. 20 yılda Türkiye’yi değiştirdik, dönüştürdük 20 yıllık iktidarımız süresince Türkiye doğusundan batısına kuzeyinden güneyine her alanına insanımızı görmek, gözetmek suretiyle merkeze insanı getirmek suretiyle el değdirmediğimiz dönüştürmediğimiz imkanlara göre imar ve ihyasına katkı sağlamadığımız hiçbir alan yok. Son 20 yılda yaptıklarımızı tek tek anlatacak değilim çünkü 20 yıl uzun bir süre buna saatler zamanlar kavramlar yeterli olmaz. Yaptıklarımız çok. Örnek verecek olsak birkaç alana ilişkin yaptıklarımıza  yüzyıl yol yürünür  ama biz hizmet peşinde imar ve ihya peşine koştuğumuz için yaptıklarımızı anlatmaya bile fırsat bulamıyoruz. Biz nelerden bahsediyoruz Türkiye’nin dış ticareti itibarı ile bir değerlendirme yapıldığında dış ticaret alanında en fazla ödeme yaptığımız akaryakıttır enerjidir her şeyde her alanda kullanıyoruz enerjinin girmediği bir alan  yok. Evlerde kömür vardı şimdi doğalgaz var. Türkiye’nin 81 iline doğalgazı getirmişiz ve bunu ilçelerimize de yaygın bir şekilde dönüştürmek suretiyle  çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi

“AK Parti teşkilatları AK Parti’nin omurgasındır”

AK Parti’de teşkilatlarının önemine vurgu yapan Yazıcı “Türkiye’yi hep birlikte omuzladık bugünlere getirdik bizim en önemli unsurlarımız teşkilatlarımızdır AK Parti teşkilatları, AK Parti’nin omurgasıdır. Ardeşen’de siz AK Parti teşkilatı olarak omurga işlemi görüyorsunuz ve teşkilatçılık bakımından da dünyada kıyaslama yaptığımızda AK Parti’nin teşkilat yapısı büyüklüğü hem yatay hem dikey olarak ifade etmek gerekirse bu ölçüde bir teşkilat yapısına sahip bir siyasi örgüt söz konusu değil. Teşkilatların en önemli öğesi omurgasıdır. Biz liderin öncülüğünde milletin hukukunu korumak insanımızın önündeki engelleri ortadan kaldırmak, hayat standardını yükseltmek, sofrasındaki ekmeği büyütmek, ülkemizi muhasır medeniyet düzeyinin üzerine taşımak, geçmişimize tarihimize şanlı geçmişimize uygun bir liderlik pozisyonu her ortamda her şart altında icra etmekten çekinmeyen bir siyaset tarzına sahibiz” dedi.

“Durmak yok yola devam”

Yazıcı konuşmasına şu şekilde devam etti “Hiçbirimizin bir bahanesi olamaz seçime doğru giderken günlük çalışmalarımızın başında seçim olması lazım. Teşkilatları omurga olarak ifade ediyoruz omurganın güçlü olması lazım omurganın güçlü olabilmesi için teşkilat bireylerinin birbirine karşı aile yaklaşım içerisinde aile şefkati içerisinde birbirinize bakması gerekiyor. Çekirdek ailedeki gösterdiği özeni teşkilatta da göstermesi gerekiyor. Birbirimizin kuyusunu kazma lüksümüz yok. Çünkü biz birlikte başarıyoruz. Türkiye’yi birlikte inşa ediyoruz. Şu ana kadar Türkiye’ye sağladığımız kazanımların arkasında her birinizin alın teri var. İnşallah 14 Mayıs’ta yapılacak seçimde daha da güçlü bir şekilde Türkiye’nin inşasında devam edecek kadroları göreve getireceğiz durmak yok yola devam dedi.

İl Başkanı İshak Alim “Biz birlikte güçlüyüz”

Toplantıda bir selamlama konuşması gerçekleştiren İl Başkanı İshak Alim “Kuruluşundan bugüne geldiğimiz bu noktada bize, girdiğimiz bütün seçimlerde Türkiye birinciliği getiren, üye oranıyla da birinciliğimizi tekrar pekiştiren tüm teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum. Hep ifade ediyorum bir ve beraber olursak tok oluruz, bölünürsek yok oluruz. Biz birlikte güçlüyüz liderinin arkasında Kaçkar dağları gibi dik duran teşkilatları var olduğu sürece bize kimse zarar veremez Allah’ın izniyle. Göreve geldiğimiz günden bu güne gerek ülkemizi gerekse ilimizi devasa yatırımlarla buluşturan bir siyasi parti olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Cumhuriyet tarihi boyunca yapılmayan yatırımları 20 yılda ülkemize kazandırdık. Şimdi bu kazanımların artarak devam etmesi için yeter söz milletin diyen liderimize ve onun önderliğinde yola devam eden ak kadrolara tekrar yetki verme zamanı.20 yıllık iktidarımız boyunca insanı merkeze alan İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düsturuyla yapmış olduğumuz çalışmaların devamını sağlamak için inşallah 14 Mayıs’ta Rize liderine güçlü bir destek verecektir. Türkiye Yüzyılında Rize’yi birlikte inşa edeceğiz  ”dedi.

Toplantı sonrası Ardeşen İlçesindeki en genç üyeye AK Partinin rozeti takdim edildi. Ardından  ilçede  esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.