Ak Parti Rize İl Başkanlığı

CUMHUR İTTİFAKI ARDEŞEN’DE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINI ZİYARET ETTİ

Cumhur İttifakı paydaşları Ardeşen’de bulunan sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, temsilci ve üyeleriyle bir araya geldi.

AK Parti Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, Mhp Ardeşen İlçe Başkanı Cemil Bayrak, Mhp 28. Dönem Milletvekili Adayı Remzi Kutanoğlu, Büyük Birlik Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Ahmet Kırcan ve Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Muhammet Ermiş, Ardeşen Nakliyeciler Kooperatifi ve Minibüsçüler Kooperatifi, Ziraat Odası, Köy ve Mahalle Muhtarları Dernekleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ticaret ve Sanayi Odası ve Ardeşen Şöförler Odası’nı ziyaret ettiler.

İlçede bulunan tüm paydaşların görüş ve önerilerini alarak 28 mayıs 2. tur Cumhurbaşkanlığı seçimleri için esnaf ve vatandaşların desteklerini isteyen heyet, Rize’den rekor bir oy oranıyla seçimi tamamlayacaklarını belirtti.

AK Parti Rize Milletvekili Mertoğlu, “Ardeşen ilçemizde Cumhur ittifakı paydaşlarımızla birlikte ilçemizin tüm paydaşlarıyla bir araya geliyoruz. Rize’mizin evladı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı rekor bir oy oranıyla tekrar Cumhurbaşkanı seçtirmek için şehrimizin ve ilçemizin tüm kesimlerinin desteğini istiyoruz.” dedi.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.