Ak Parti Rize İl Başkanlığı

Başkan Avcı’dan Rizeli Başkanlara Ziyaret

AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı İstanbul’daki Rizeli başkanları ziyaret etti.

İl başkanı Avcı İstanbul’daki ziyaretleri kapsamında AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ve Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyrazı ziyaret etti. Başkan Avcı’ya ziyaretleri sırasında İl yönetim kurulu üyeleri, Derepazarı Belediye Başkanı Yakup Samangül ve Çaykent Belediye başkanı Hasan Kara eşlik etti.

Avcı ve beraberindeki heyet Rizeli başkanlarla bir araya gelerek Rize’deki yatımları ve çalışmaları değerlendirdiler. İl başkanı Avcı Rizeli isimlerin İstanbul gibi Türkiye’nin önemli bir şehrinde il başkanlığı ve belediye başkanlığı yapmasının Rize için gurur verici olduğunu belirtti.
Rizeli başkanlar ise Avcı ve berberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Rize’deki yatırımları  ve Rize’nin  sorunlarını  yakından takip  ettiklerini  dile getirdiler. Ayrıca AK Parti Rize teşkilatının son 4 seçimdir Türkiye genelinde göstermiş olduğu başarı ve elde etmiş olduğu biricilikten dolayı Başkan Avcı ve teşkilatını tebrik ettiler.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.