Ak Parti Rize İl Başkanlığı

BAŞKAN ALİM “HEYECANIMIZ, GAYRETİMİZ RİZE’MİZ İÇİN”

AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim Rize’nin İkizdere ilçesinde Organik Çay Fabrikası yapılacak alanda incelemelerde bulundu

İl Başkanı Alim’e ziyaretlerinde İl Başkan yardımcıları, İkizdere İlçe Başkanı Mustafa Havuz ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Organik Çay Fabrikasının yapılacağı alanda incelemelerde bulunan İl Başkanı Alim “Geçtiğimiz günlerde Milletvekillerimizin, ÇAYKUR Genel Müdürümüzün katılımıyla Cumhurbaşkanımızla yapmış olduğumuz toplantı neticesinde İkizdere ve Çamlıhemşin ilçelerimizde  Organik Çay Fabrikasının yapımının müjdesini paylaşmıştık. İlçemize hayırlı olsun. Hemşehrilerimiz bu konuda çok heyecanlı ilçemize gerek turizm gerekse istihdam anlamında katkı sağlayacak bu proje için Cumhurbaşkanımıza teşekkürlerimizi tekrar iletmek istiyorum. Hep ifade ediyoruz  bizler milletimize hizmet etmeyi şiar edinen kadrolarız. Yapılan hizmetlerin tamamı milletimizin refahı için, daha güzel Rize’miz için. Bu uğurda Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız tüm teşkilat mensuplarımız canını dişine katarak, gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor. Birlik beraberlik içinde halka hizmet hakka hizmettir düsturuyla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Heyecanımız, gayretimiz Rize’miz için. Özelde Rize’miz, genelde ise ülkemiz için çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakmak adına durmadan yorulmadan yolumuza devam edeceğiz” dedi.

 

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.