Ak Parti Rize İl Başkanlığı

Aytemiz: “Tunca’ya Sevdalıyız”

Tunca Belediye Başkanı ve AK Parti Tunca Belediye Başkan Adayı Ahmet Naci Aytemiz, 31 Mart yerel seçimlerini, yaptıkları çalışmalarını ve projelerini anlattı.

Tunca’da AK Parti’ye büyük bir destek olduğunu, kendilerinin de AK Parti belediyecilik anlayışına uygun olarak gayret ve samimiyetle çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

Aytemiz, vatandaşların takdiriyle 31 Mart yerel seçimleriyle birlikte tekrar göreve talip olduklarını ve yeni projeleriyle Tunca’ya değer kazandırmak istediklerini söyledi.

Beldede turizm etkinliklerine son derece önem verdiklerini aktaran Aytemiz, Formulaz yarışlarını düzenlediklerini, ulusal ve uluslararası boyutta ilgi odağı haline geldiklerini, bunun da Tunca’yı bir marka haline getirdiğini söyledi.

Belediyenin araç parkurunu güçlendirdiklerini, kamyon, iş makinesi ve beton mikserleri kazandırdıklarını belirten Aytemiz, beldede stabilize yol bırakmamak hedeflerinin olduğunu, bunun için de kendi beton tesislerinde üretim yaparak çalışmaları ucuza mal edip vatandaşa hizmet sunmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

 

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.