Ak Parti Rize İl Başkanlığı

Ayar, “Millet İle El Ele, Gönül Gönüle”

AK Parti Rize Milletvekili Hikmet Ayar, Rize Belediyesi Temizlik İşleri Şantiyesi ve İtfaiye Müdürlüğü’ne yapmış olduğu ziyarette, 1 Kasım’da milletle el ele vererek Türkiye’nin daha da iyiye gitmesi için yola devam edeceklerini söyledi.

 DEVLET İLE MİLLETİN BULUŞMASI

Ayar, “Kasım 2002’de AK Parti’nin iktidara gelmesiyle birlikte ülkemizde yeni bir dönem başlamıştır. Bu dönem, milletimizin uzun süredir beklediği değişim ve dönüşümlerin sağlanması için sağlam bir siyasi zemin oluşturmuş, devlet ile milleti yeniden buluşturmuş ve bütünleştirmiştir” dedi.
13 YILLIK TEMELİN ÜZERİNE YENİ TÜRKİYE VİZYONU
“1 Kasım seçimleri ile Yeni Türkiye’nin inşa süreci yeni bir aşamaya geçecektir. Bu dönemde Türkiye güçlü, demokratik, müreffeh ve saygın bir ülke olma hedefine daha büyük bir azimle yürüyecektir. Son 13 yıldır atılan sağlam temellerin üzerinde nitelikli, özgüvenli, dünya çapında Yeni Türkiye vizyonu yükselecektir. Daima olduğu gibi milletimiz ile el ele, gönül gönüle hareket edeceğiz.”
Temizlik işçileriyle ve İtfaiyecilerle bir araya gelen Ayar’a Rize Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmet Sivrikaya ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt eşlik etti. Ayar, çalışanlarla sohbet edip, taleplerini dinledi.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.