Ak Parti Rize İl Başkanlığı

Avcı’dan 10 Ocak çalışan gazeteciler günü mesajı

AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. İl başkanı Avcı, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Basın mensuplarımız, vatandaşlarımızın haber alma ve bilgi edinme ihtiyacını doğru bir biçimde karşılama adına her türlüğü zorluğa rağmen görevlerini icra etmektedir. Çağımızın dinamik mesleklerinden olan gazetecilik milletimizi, ülke ve dünya gündeminden haberdar etme gibi önemli bir misyonu da yerine getirmektedir. Bu anlamda basın etik ve ahlak İlkerleri doğrultusunda, tarafsız ve evrensel normlara uygun ilkeler çerçevesinde kamuoyunu aydınlatma bilinciyle görev yapan  basın çalışanlarımız son derece önemli bir sorumluluğu yerine getiriyor.

Yaptıkları haberlerle ve çalışmalarla ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına katkı sağlayan başta Yerel basın çalışanlarımızın olmak üzere tüm değerli basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, tüm basın mensuplarımıza çalışmalarında başarılar dilerim. “ dedi.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.