Ak Parti Rize İl Başkanlığı

Ardeşen ve İyidere Teşkilatları İftar Programı

AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı Kalkandere ve İkizdere’de esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla bir araya geldi.

İl Başkanı Avcı ramazan ayı boyunca ilçe teşkilatlarının düzenlemiş olduğu iftar programlarına katılmanın yanı sıra gittiği ilçelerde esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelmeye devam ediyor. İftar programlarından önce ve sonra ilçelerdeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sohbet ediyor. Bu ziyaretlerde ilçe başkanları ve il yönetim kurulu üyeleri de kendisine eşlik ediyor.

İl Başkanı Avcı dünde İkizdere ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu iftar programına katıldı. iftardan önce İkizdere’de esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla kucaklaşırken iftardan sonra ise Kalkandere’ye geçerek buradaki vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla çay içip sohbet etme imkanı bulan Avcı genel ve yerel konularda sohbetler ederek vatandaşların sorularını cevapladı.
İl başkanı Avcı Ramazan ayı boyunca ilçe teşkilatlarının düzenlemiş olduğu iftar programlarıyla hem teşkilatlarla bir araya geldiklerini hem de yaptıkları esnaf ziyaretleriyle birlikte vatandaşlarla bir araya  gelme fırsatı  yakaladıklarını  belitti. Birlik beraberlik ve kardeşlik duygularının yüksek olduğu ramazan ayında hemşeriyle bir arada olmaktan dolayı  duydukları memnuiyeti  ifade etti.
İl  başkanı Avcı’nın ilçelerdeki  bu  ziyaretleri  vatandaşlar tarafından takdir  toplarken kendisine  ve ekibine ziyaretlerinden dolayı  teşekkür edip  duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.