Ak Parti Rize İl Başkanlığı

Ardeşen Avni Kahya’da Kenetlendi

AK Parti Ardeşen İlçe Başkanlığı tarafından 31 Mart yerel seçimleri öncesinde yoğun bir katılımla aday tanıtım toplantısı düzenlendi.

 

Ardeşen Belediyesi konferans salonunda düzenlenen toplantıya, ilçe teşkilat mensupları ve vatandaşlar yoğun katılım gösterdi. Toplantı salonuna sığmayan vatandaşları için dışarda dev led erkan kuruldu. Yerel bir televizyonun da canlı olarak aktardığı toplantıda protokol konuşmalarının ardından adaylar sahnede bir araya gelip aile fotoğrafı çektirdi.

Toplantıya AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Çaykur Eski Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, AK Parti Rize Eski Milletvekilleri Nusret Bayraktar ve Hikmet Ayar, Ardeşen Belediye Eski Başkanı Mümtaz Sinan, AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı Avni Kahya, Tunca Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Naci Aytemiz, belediye ve il genel meclisi üyesi adayları, teşkilat mensupları katıldı.

AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim konuşmasında, “Aday adaylığı sürecimizi teşkilatlarımızla birlikte şeffaf bir şekilde yürüttük. Bu süreçte olgun tavırlarından dolayı tüm teşkilat mensuplarımıza, mevcut belediye başkanlarımıza, belediye başkan aday adaylarımıza, belediye meclis üyesi aday adaylarımıza ve il genel meclisi aday adaylarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Ardeşen’imiz gönül belediyeciliğine 1994 yılında İmdat Sütlüoğlu başkanımızla birlikte başladı. Mümtaz Sinan ve Hakan Gültekin’le taşınan bayrağı şimdi ise inşallah Avni Kahya başkanımız hayırlısıyla devralacaktır.” dedi.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı konuşmasında, “Aday belirleme süreçlerinde AK Parti’mizin içerisinde son derece özgür ve demokratik bir ortam vardır. Herkes gelir kendi fikrini özgürce beyan eder. Ben böyle düşünüyorum der. Bizi diğer partilerden ayıran en önemli nokta ise aday belirlendikten sonra teşkilat disiplini devreye girer. O adaya karşı olanlar bile artık benim adayım budur der. Ardeşen teşkilatı muazzam bir kardeşlik ortaya koymuştur.” diye konuştu.

Toplantının ardından heyet AK Parti Ardeşen Seçim İrtibat Bürosu’nun açışını gerçekleştirdi.

 

 

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.