Ak Parti Rize İl Başkanlığı

ARDEŞEN AK ADAYLARI BAĞRINA BASTI

14 Mayıs genel seçimleri öncesinde AK Parti Rize Milletvekili Adayları Muhammed Avcı, Av. Harun Mertoğlu ve Yılmaz Katmer Ardeşen’de düzenlenen ilçe bazlı aday tanıtım toplantısına katıldı.
Yapılan aday tanıtım programına teşkilat mensupları ve Ardeşenli vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
AVCI: “GİZLİ BİR KURTULUŞ SAVAŞI İÇİNDEYİZ”
Porgramda konuşan Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, 14 Mayıs genel seçimlerinin öneminden bahsederek yaşanılan süreci “Gizli kurtuluş savaşı” olarak adlandırdı.
Avcı, “Terör örgütlerinin bütük iltifatlarına mahzar olmuş bir ittifakla karşı karşıyayız. PKK’nın bütün sözcüleri destek açıklamaları yapıyor. Yapılacak tek şey Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye güçlü bir destek vermek olacaktır.” dedi.
MERTOĞLU: “AK PARTİ’NİN GÜÇLÜ TEŞKİLATLARIYLA BİRLİKTE CUMHURBAŞKANIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ”
AK Parti teşkilatlarının güçlü yapısına değinen Milletvekili Adayı Av. Harun Mertoğlu, “Siz varsanız biz varız. AK Parti teşkilatlarının güç yapısıyla birlikte ülkemiz değişti ve gelişti. Rize’den büyük bir destekle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olacağız” dedi.
KATMER: “ARDEŞENLİ KARDEŞLERİMİZ BİZİ BAĞRINA BASTI”
Milletvekili Adayı Yılmaz Katmer Ardeşenli vatandaşların ilgi alakasından bahsederek, “Ardeşen sokaklarında dolaşırken vatandaşlarımızla çok sıcak ve yakın bir bağ kuruyoruz. Hemşehrilerimiz bizi bağrına bastı. Sevgisine mahzar etti. Biz bu sevgiyi karşılıksız bırakmayacağız. Tüm gücümüzle çalışıp yanlarında olacağız” dedi.
AYAR: “BÜYÜK BİR OY ORANIYLA 3-0 YAPACAĞIZ”
AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar konuşmasında, “Rize’de her kesimi kucaklayarak, her görüşe saygı duyarak çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Kapsayıcı ve hoşgörülü olup büyük bir oy oranıyla Rize’den 3-0 ile seçimi neticelendireceğiz.” diye konuştu.
Aday tanıtım toplantısının ardından Ardeşen’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelindi.
Ardeşenli vatandaşlar AK Parti Milletvekili adaylarını büyük bir sevgi ve samimiyetle karşıladı.
Programlara AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kayha, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.