Ak Parti Rize İl Başkanlığı

Alim: İade-i Ziyaretlere Başlıyoruz

AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim İl Kongresi Sonrası Gerçekleştirilen Hayırlı Olsun Ziyaretlerine Ara Vermek Durumunda Kaldıklarını Belirterek, Ziyarete Gelmek İsteyenleri Gelmiş Kabul Ettiklerini ve Kendilerinin İade-i Ziyarette Bulunacaklarını İfade Etti.

Önceki dönem Çayeli ilçe başkanı İbrahim Ümit’in babasının cenaze törenine katılan İl Başkanı İshak Alim Çayeli’nde esnafla bir araya geldi. İl kongresi sonrasında hayırlı olsun ziyaretlerine ara verdiklerini belirten İl Başkanı Alim; “ İl kongremizden sonra hayırlı olsun ziyaretine gelenlere ve gelmek isteyenlere teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun ziyaretlerini askıya almak durumunda kaldık. Biz herkesi hayırlı olsun ziyaretine gelmiş kabul edip iade-i ziyaretler gerçekleştireceğiz. Bugün Çayeli’nde esnafımızla bir araya geldik. Önümüzdeki günlerde değişik programlarla hemşerilerimizle buluşmayı hedefliyoruz. Bütün arzumuz, hedefimiz hemşerilerimizle sürekli diyalog halinde olmak ve ilimize yeni yatırımların gelmesi noktasında çalışmaktır. Güçlü bir teşkilata sahibiz. İlimizin her noktasına ulaşabilecek bir ekibimiz var.” dedi

İl Başkanı Alim diğer ilçelerde de benzer programlar düzenleyeceklerini vurgulayarak, salgın şartlarına uygun şekilde hemşerilerimizle bir araya gelmeye devam edeceklerini belirtti.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.