Ak Parti Rize İl Başkanlığı

AK Parti’de Danışma Meclisi Toplantıları Ardeşen’le Devam Etti

Aralık ayı İlçe danışma meclisi toplantılarına devam eden AK Parti Rize teşkilatı Ardeşen ilçe danışma meclisi toplantısını gerçekleştirdi.

Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezi\’nde düzenlenen toplantıya, AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, İl  Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanı Sadık  Bayraktar, Belediye Başkanı Hakan Gültekin,  il genel  meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, kadın kolu yönetimi, gençlik  kolu yönetimi  ve çok sayıda teşkilat mensubu  katıldı.

Toplantı ilçe başkanı Sadık Bayraktar’ın açılış konuşmasıyla başladı. Teşkilat içi çalışmaların değerlendirildiği toplantılarda aylık gerçekleştirilen çalışmalar hakkında ilçe yönetimi, kadın kolu ve gençlik kolları sunumlarını yaptı. Ayrıca belediye başkanı Hakan Gültekin de belediyenin çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.
Toplantıda konuşan AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı , “ Ardeşen’de yüzde 69 il genelinde de yüzde 76 gibi bir oyla Ardeşen ve il genelinde bugüne kadar bir siyasi partinin almış olduğu en yüksek oyu aldık. Buna mazhar olabilmek bunun sorumluluğunu taşıyabilmek kolay değildir. Asla bu oylar teşkilatlarımızı şımartmalı bilakis ayaklarımızı çok daha sağlam bir şekilde yere basarak milletin bu teveccühüne mazhar olabilmek için çok daha fazla çalışarak, disiplinli bir şekilde yolumuza devam etmeliyiz. 2019 çok fazla zaman yok seçimler göz açıp kapayana kadar geçiyor.” dedi
İl başkanı Avcı  Ak Parti  kadroları  olarak  sadece  siyaset yapmadıklarını belirterek, “Dünyaya nizam vermek isteyen bir medeniyet  tasavvuru etrafından birleşmiş arkadaşlar olarak, biz sadece siyaset yapmıyoruz. Biz bir medeniyet tasavvurunun temsilcileriyiz. Ve bir dava etrafında hiçbir menfaat  beklemeksizin bir  araya  gelmiş insanlarız.” İfadelerini kullandı.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.