Ak Parti Rize İl Başkanlığı

AK PARTİ RİZE’DEN BÜYÜK AİLE İFTARI

AK Parti Rize İl Başkanlığı kuruluşundan günümüze ana kademe, gençlik kolları ve kadın kollarında görev yapan yöneticilerle büyük aile iftarında bir araya geldi.

AK Parti teşkilatlarının 81 ilde aynı anda 30 Nisan tarihinde düzenlediği aile iftarına AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul’dan eşlik etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili  Hayati Yazıcı, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak ve AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Hikmet Ayar’ın katılımlarıyla gerçekleştiren Rize programının açılış konuşmasını AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim gerçekleştirdi.

Başkan Alim konuşmasında katılım sağlayan herkese teşekkür ederek “ Biz kocaman büyük bir aileyiz. Yıllar geçse de birlik ve beraberliğimiz hiç sarsılmadan daha da güçlenerek artıyor.Tüm teşkilatlarımızla birlikte Ramazanın başlangıcından bu zamana kadar sahur programları, iftar programları, esnaf ziyaretlerimizle dop dolu yoğun bir ramazan geçirdik. Ancak en keyif aldığımız program bu oldu büyük ailemizle Ramazan’ın son günlerinde bir araya gelerek orucumuzu açtık, hasret giderdik.Rabbim birlikteliğimizi daim eylesin. Daha nice böyle iftarlar yapmayı hepimize nasip eylesin. O kadar büyüyelim ki bu salonlara sığmayalım inşallah. Bugün salonumuzu tıklım tıklım dolduran bu kadro hizmetleriyle anılarak Rize’de 20 yıldır devasa projelerin kazandırılması noktasında çok büyük bir  paya sahip.Bizler birbirimizin  hukukunu koruyarak, birliğimizi beraberliğimizi güçlü tutarak, bu hizmetlere daha nicelerini ekleyeceğiz inşallah” dedi.

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Havalimanı açılışını katılımcılara hatırlatarak konuşmasına  devam eden Başkan Alim “Havalimanımız Türkiye’de sayılı havalimanları arasındadır. İlimize katma değer kazandıracak bir projedir. İktidarlarımız boyunca mega projelerle Türkiye’nin her köşesine yeni bir çehre kazandırdık.Rize Artvin Havalimanımızın açılışını Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle gerçekleştireceğiz. Rize’nin kazanımlarında pay sahibi olan siz kıymetli yöneticilerimizi bu açılışa mutlaka bekliyoruz. Rize’nin tarihi anlarından birine hep birlikte şahitlik edelim”dedi.

Program çekilen aile fotoğraflarıyla son buldu.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.