Ak Parti Rize İl Başkanlığı

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Yılmaz Katmer: Rize’de 14 Mayıs’ta büyük bir bayram olacak

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Yılmaz Katmer, halkın kendilerine karşı olan teveccühü olduğunu belirterek, “Bu teveccüh sandığa yansıyacağını ve 14 Mayıs’ta Rize’de büyük bir bayram olacağını görüyoruz” dedi.

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Yılmaz Katmer, 1982 yılından bu yanda mali müşavirlik yaptığı Rize’nin her köşesini karış karış bildiğini belirterek bu süreçte hemşerileri ile sürekli iç içe olduğunu söyledi. Halkın kendilerine karşı büyük bir teveccühü olduğunu söyleyen Katmer, “Şükürler olsun halkımızın bize çok büyük bir teveccühü var. Halkımızla kucaklaşıyoruz. Vatandaşımız bu sıcaklığı bekliyor. Vatandaşımız bize ulaşmak istiyor. Biz vatandaşlarımıza söz veriyoruz. Benim 24 saat telefonum açık olacak. WhatsApp hatı kuracağım vatandaşlarımızın taleplerini bizzat ben oradan cevaplayacağım. Rize’de milletvekili bürosu kuracağım. Danışmanlarım orada olacak gelenleri karşılayacak. Sivil toplum kuruluşlarımız ve bürokrasimizle sürekli istişare halinde olacağım.  Rize’de yaşayanların milletvekili olacağım. Bize karşı olan bu teveccühün sandığa yansıyacağını ve 14 Mayıs’ın Rize’de büyük bir bayram olacağını görüyoruz. Cumhurbaşkanımız ilk turda seçilecek. Cumhur İttifakı partilerin de mecliste açık ara çoğunluğu alacağına inanıyor ve güveniyoruz” dedi.

‘HEMŞERİLERİMİZİN HAYALLERİNİ HAYATA GEÇİRİYORUZ’

Rize’de önemli projelerin hayata geçirildiğini kaydeden Katmer, “Rizeli hemşerilerimizin hayallerini hayata geçiriyoruz. Havalimanı, Ovit ve Salarha tünelleri ile Lojistik liman ve şehir hastanesi. Şimdi bir diğer büyük proje Samsun-Sarp Hızlı Tren Projesi olacak. Rize için daha neler yapabiliriz diye istişare ve planlamalar yapıyoruz” diye konuştu.

‘HALKIMIZI KUCAKLIYORUZ’

Rize’nin 3 milletvekili olduğunu ancak 5 milletvekili alacak oy almayı hedeflediklerini vurgulayan Katmer, “Halkımızın bize teveccühü ile bu sonucu alacağımıza inanıyoruz. Halkımızın bu sevgisini bize yaşatan Sayın Cumhurbaşkanımıza Rizeliler adına şükranlarımıza sunuyorum. Ben halkımızı kucaklıyor, öpüyorum.  Onlarda bizim bu sıcaklığımıza karşı teveccüh gösteriyor. Buda bizi mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.