Ak Parti Rize İl Başkanlığı

Ak Parti Pazar Aday Tanıtım Toplantısına Yoğun Katılım

Ak Parti Pazar İlçe Başkanlığı, 31 Mart 2019\’da yapılacak yerel seçimlerde, Belediye Başkan Adayı, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarını düzenlenen törenle tanıttı.

 

Ak Parti Pazar İlçe Başkanlığı, 31 Mart 2019\’da yapılacak yerel seçimlerde, Belediye Başkan Adayı, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarını düzenlenen törenle tanıttı.

Pazar Belediye Düğün Salonu’nda düzenlenen tanıtım toplantısına Gençlik ve Spor Eski Bakanı ve AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Pazar İlçe Başkanı Adem Yıldız, teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BİZDEN ÖNCESİNİ VE BİZİM ÇALIŞMALARIMIZI VATANDAŞLARIMIZ GÖRMEKTEDİR

Pazar Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Basa konuşmasında, “Göreve geldiğimizde yüzde 40’ı tamamlanan Tomaslı suyu projesini tamamladık. Geçmiş dönemlerde ihalesi bile yapılmayan arıtma tesisini bitirdik. İlçemizin çeşitli bölgelerinde olan kanalizasyon problemlerini ve derin deşarjı tamamladık. Bizden önce yapılan yatırımları ve bizim yaptıklarımızı vatandaşlarımız görmektedir” dedi.

BASA, İLK GÜNKÜ AŞKLA HİZMETE HAZIR

AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim konuşmasında, ”AK Parti teşkilatları, heyecanını milletine aktaran ve yaşatan teşkilatlardır. Belediye Başkan Adayımız Sayın Ahmet Basa ilk günkü hizmet etme aşkı ve heyecanıyla karşımızdadır. Bu dönem Pazar çok daha farklı bir yerde olacaktır.” şeklinde konuştu.

Alim Türk siyasi tarihinde kara bir leke olan 28 Şubat post modern darbesinin 22. Yılı olduğunu hatırlatarak, “ 28 Şubat’ın demokrasi tarihimizin üzerinde derin yaraları vardır. İnancından, kıyafetinden, siyasi görüşünden dolayı zülüm gören özgürlükleri kısıtlanan, yargılanan ve eğitim hakkı elinden alınan birçok vatandaşımız olmuştur.  Bir daha hatırlamak istemediğimiz olaylar yaşanmıştır. Ama şükürler olsun ki AK Parti İktidarlarıyla birlikte bunlar sona ermiştir. Halkın bağrından doğan AK Partimiz 28 Şubat ve benzeri olayların artık ülkemizde daha cereyan etmemesi için anayasal ve toplumsal mücadele vermiştir. Partimiz kurulduğu günden bu yana 28 Şubat ve benzeri olayların sürekli karşısında durmuş ve durmaya da devam edecektir. Ve bunu halkımızdan aldığı güç ve destekle yapacaktır. “ dedi

HAVALİMANI PAZAR’I GELİŞTİRECEK

Alim, “İlimizin en büyük yatırımlarından biri olan havalimanı projemizi bildiğiniz üzere Pazar’da gerçekleştiriyoruz. Bölge turizmi ve ekonomisi açısından hayati derecede önemli olan bu yatırımla birlikte ilçemiz büyük ilerleme sağlayacaktır. Havalimanının tamamlanmasıyla birlikte bölgemizde oluşacak turizm yoğunluğunun altyapısını, AK Parti Belediyeciliği anlayışıyla gerçekleştireceğiz.” dedi.

PAZAR 31 MART’TA YENİ BİR DESTAN YAZACAK

Programda konuşma yapan Gençlik ve Spor Eski Bakanı ve AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, “Pazar 31 Mart’ta yeni bir destan yazacaktır. Buna yürekten inanıyoruz. Bize vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Belediye Başkanımız ve Belediye Başkan Adayımız Ahmet Basa ile yola devam edeceğiz.” dedi.

28 ŞUBAT KARANLIK BİR HAREKETTİR

28 Şubat’ın yıldönümüne değinen Bak, “28 Şubat karanlık bir harekettir. Postmodern bir darbedir. O günlerin şahidiyim. Üniversitede birinci olan öğrenciyi başörtülü olduğu için ödül törenine çıkarmayıp hakkını yediler. Milleti kapılarda bekletenlere, milletimiz AK Parti ile cevap verdi” diye konuştu.

Toplantı toplu ve bireysel fotoğraf çekimiyle sona erdi.

 

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.