Ak Parti Rize İl Başkanlığı

Ak Parti Çayeli İlçe Teşkilatından İstanbul Çıkarması

AK Parti Çayeli İlçe başkanı İshak Karahan ve Yönetimi İstanbul’a 4 günlük bir ziyaret programı düzenledi.

6. Olağan kongre göreve gelen Çayeli ilçe teşkilatı hızlı bir şekilde sahalara inerek çalışmalara başlamış ve sadece teşkilatın değil tüm Çayeli’nin taktirini kazanmıştır. Bu çalışmaları sadece Çayeli İle sınırlı tutmayan Ak Parti Çayeli yönetimi daha önce yapılmayanı yaparak yönetim olarak İstanbul’a  4 günlük bir ziyaret programı düzenledi.

İlçe başkanı İshak Karahan  ve yönetimi 4 günlük ziyaret programı kapsamında; AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Ak Parti Üsküdar, AK Parti Çekmeköy Teşkilatlarını ve İstanbul a faaliyet gösteren dernekleri ziyaret ettiler. Ayrıca Yakın Bir Tarihte Evladını Kaybeden, Hemşerimiz Eski Başbakanımız Ahmet Mesut Yılmaz ve Eşi Berna Yılmaz’ı ziyaret Ederek Taziye Ve Çayelili Herkesin Selamını İletti.
Bu ziyaretleri değerlendiren AK Parti Çayeli İlçe başkanı  İshak Karahan Şunları söyledi;  “AK Parti Çayeli ilçe teşkilatı olarak kongremizi yapmış olduğumuz 21.10.2017 tarihinden itibaren heran üstlenmiş olduğumuz sorumluluğun gereği olarak, siyasetimizin asli gayesi olan millete hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren, rutin teşkilat çalışmalarımızın yanında, en çok ehemmiyet verdiğimiz konu hemşehrilerimizle her fırsatta birlikte olmak. Bu minvalde geçen 2 aylık süreçte heran vatandaşlarımızla birebir iletişim halinde olmak adına ilçemizde esnaf ziyaretleri yapıyor, mahalle ve köylerimize gidiyor, insanlarımızın sıkıntı, sevinç ve kederlerini paylaşmak adına yoğun bir mesai harcamaya gayret ediyoruz.
Yegane gayemiz Çayeli’ye ve Çayeli’liye hizmet etmek. Bu amaca yönelik olarak, diline dinine veya siyasal görüşüne bakmaksızın, Çayeli ile ilgili hassasiyeti olan herkes ile iletişim kurmaya çalışmak gibi bir gayretimiz var. Bu doğrultuda 27-31 aralık tarihleri arasında, çok önemli sayıda hemşehrimizin yaşadığı İstanbul’a 11 yönetim kurulu üyemizin ve gençlik kolları başkanımızın katılımı ile bir seyahat düzenledik. Bu seyahatimizde birçok vatandaşımızla bir araya gelme fırsatı bulmanın yanında, başta birer Çayeli evladı, hemşehrilerimiz olan ak parti İstanbul il başkanı Selim Temurci beyi, Çekmeköy Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz Beyi ve İstanbul Milletvekilimiz Sn. Metin Külünk beyi ziyaret etme imkanı bulduk. ayrıca yine hemşerilerimiz İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Ömer Faruk Yelkenci beyi, HSYK Müfettişi Sn.Cemil Sandıkçı beyi, ağır ceza mahkemesi başkanı Sn.Maksut Karakulak beyi, safi holding aş.yönetim kurulu başkanı Sn.Hamdi Safi beyi, Çayeli Vakfı Başkanı Sn.Ali Zeki Saruhan bey ve yönetim kurulu üyelerini, Çayeli Dernekler Federasyonu Başkanı Yılmaz Hüsrev bey ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettik. İlaveten AK Parti Üsküdar ve Çekmeköy teşkilatlarını ziyaret ederek teşkilat çalışmaları hakkında bilgi aldık. ayrıca yakın bir tarihte evladını kaybeden, şehrimizin yetiştirmiş olduğu en önemli siyasi büyüklerimizden olan, Eski Başbakanımız Ahmet Mesut Yılmaz bey ve muhterem eşleri Berna Yılmaz hanım efendiyi ziyaret ederek taziyelerimizi ve Çayelili herkesin selamını ilettik.
bu seyahatimizde bizleri ilgi ve alakaları ile yalnız bırakmayan tüm hemşerilerimize, başta ak parti İstanbul İl Başkanımız Selim Temurci bey olmak üzere müteşekkiriz. Gördük ki, Çayelili olan herkes Çayeli için her daim daha iyisini, daha güzelini istemekte ve bu yolda her türlü göreve hazır. Bu noktada bizlere düşen en önemli görevin bu güne dek eksikliğini fazlaca hissetmiş olduğumuz birlik ve beraberlik adına iletişim kanallarımızı açık tutmak ve gerekli koordinasyonu sağlamak olduğu kanaatindeyiz. Çayeli ve Çayelili her daim her hizmetin en güzeline ve en kalitesine layık. Ak parti Çayeli teşkilatı olarak bizler, siyasi temsiletlerimizin ötesinde birer Çayeli sevdalısı olarak elimizden geldiğinden fazlasını Çayeli için vermek adına, tüm hemşerilerimizle birlikte gayret içinde olacağımızı net bir şekilde ifade ve taahhüt ediyoruz. her şey Çayeli için.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.