Ak Parti Rize İl Başkanlığı

AK Gençlik Mahalle ve Köy Başkanlarıyla Birlikte

AK Parti Rize İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığınca düzenlenen toplantıda gençlik kolu mahalle ve köy başkanlarıyla bir araya gelindi

Rize Öğretmenevinde gerçekleşen toplantıda Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Oğuz Hut ve Yönetimi, mahalle ve köylerin genç başkanlarıyla bir araya geldi.

Toplantı İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Halim Turgut’un konuşmasıyla başladı. Konuşmasında mahalle ve köy yönetimlerinin öneminden bahseden Halim Turgut devamında  ”Bu güzel tabloyu karşımıza çıkarabilmek için yoğun emek harcayarak bu günlere geldik. Teşkilat Biriminin ve Yönetim Kurulunun çalışmalarıyla siz değerli mahalle ve köy yönetimlerimiz sayesinde Rize’de ulaşamayacağımız yer kalmadı. AK Gençlik her zamanki gibi teşkilat çalışmalarını sürdürecek ve bu toplantılarımızı İnşallah devamlı hale getireceğiz.” dedi.
Toplantıdaki konuşmasında İl Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Oğuz Hut mahalle ve köy yönetimlerinin, teşkilatın omurgası olduğunu belirterek: “En ücra köyde dahi bir temsilcimiz var. Diğer partiler ana kademelerinde dahi mahalle veya köy temsilcisi bulamazken bizler yan kol yani Gençlik Kolları olarak bütün mahalle ve köylerde teşkilatlanmış durumdayız, bu durum Ak Parti’nin sadece bir siyasi parti değil bir dava hareketi olmasının tezahürüdür.” dedi. Rize’nin gençliğini herkesin dert edinmesi gerektiğini dile getiren Abdullah Oğuz Hut konuşmasının ardından bütün masaları tek tek gezerek mahalle ve köy başkanları ve yönetimleriyle birebir görüşmeler yaptı. Çekilen hatıra fotoğrafıyla toplantıya son verildi.

Hikmet AYAR
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.