Ak Parti Rize İl Başkanlığı

Karal Sorunları Yerinde Dinliyor

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal Düzköy, Ortapazar, Yolüstü, Selimiye, Yolbaşı Köylerini ve Kalkandere İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti.

Karal beraberindeki il yönetim kurulu üyeleri, merkez ilçe başkanı Murat Sadettin Türüt ve il genel meclis üyeleriyle birlikte Yolüstü Köyünde; Ortapazar, Üçkaya, Düzköy, Selimiye köyü muhtarları ve vatandaşlarla bir araya geldi. il genel meclis üyeleri 2014 yılı içerisinde köylere yapılan yatırım ve 2015 yılında yapılacak yatırımlarla ilgili ayrıntılı bilgiler verdiler.

Karal burada yaptığı açıklamada köyleri ziyaret ederek ihtiyaçları ve sorunları yerinde gördüklerini belirterek, ” Özellikle hükümetimizin başlattığı KÖYDES projeleriyle birlikte il özel idaresi bünyesinde köylerimizin başta yol ve su ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalar yapıyoruz. Elbette ki sorunları bir an da çözemeyiz. Ama geçmiş dönemlere baktığımız zaman iktidarımız döneminde köy yatırımlarının ne kadar arttığını görmekteyiz. Bu yatırımlar yapılırken Ankara’dan gelen kaynaklar adil bir şekilde dağıtılıyor. iktidarımız döneminde biz bu konuda hassas davrandık davranmaya da devam edeceğiz” dedi

Karal, daha sonra vatandaşların sorularını cevaplayarak Rize’de devam eden ve proje aşamasında ki yatırımlarla ilgili bilgiler verdi. Buradaki ziyaretinden sonra Yolbaşı köyüne geçen Karal köy muhtarında çalışmalar ve sorunlar hakkında bilgiler aldı.

Kalkandere ilçe teşkilatını ziyaret etti
Köy ziyaretlerinin ardından Kalkandere ilçe başkanlığını ziyaret eden Karal teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. Yeni göreve gelen kadın kolları ve gençlik kolları başkanları ve yönetimleriyle tanışarak yeni görevlerinde kendilerine başarılar diledi. İlçe başkanı Hasan Ayyıldız ve teşkilat mensuplarından Kalkandere’nin sorunları hakkında bilgiler aldı.

İshak ALİM
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.