Ak Parti Rize İl Başkanlığı

Karal Gençlik Kollarıyla Bir Araya Geldi

AK Parti Rize milletvekili Hasan Karal AK Parti Rize İl gençlik kolları yönetimiyle bir araya geldi.

Rize öğretmenler evinde yapılan toplantı ya İl başkan yardımcıları Osman Karavin, İsmail Kosif Gençlik kolları başkanı Abdullah Oğuz Hut ve yönetimi katıldı. Gençlik kolları yeni yönetimiyle kollarıyla ilk kez toplantı yapan Karal gençlik kolları yönetim Kurulu üyeleriyle tek tek tanıştı. Karal kendi özgeçmişi ve AK Partini Rize’de kuruluşundan bugüne kadar geçen süre hakkında bilgiler vererek tecrübelerini paylaştı.

Karal toplantıda yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Siyasette gençlere verdiği öneme değinerek Siyasette başarılı olmak için bilgili ve donanımlı olmanın çok önemli olduğunu söyledi
Karal konuşmasının devamında şunları söyledi, “Doğal liderimiz Recep Tayyip Erdoğan gençlere çok önem veren gençlerin önünü açmak isteyen ve siyasette gençlerin söz sahibi olmasını arzulayan bir insandır. Mesela beni 28 yaşında il başkanı yaptı. Bu sıralarda bulunurken zamanınızı çok iyi değerlendirin. Bunun yegâne cevabı var çok okuyacaksınız. Dünyayı iyi takip edin. Dünyanın konjonktürünü yakından takip edin ve izleyin. Kitap, gazete, okuyun dergi okuyun. Dünyayı yakından takip ederek kendimizi geleceğe hazırlamalıyız. AK Partinin en önemli vizyonu ve misyonu budur; Dünyayla bütünleşen Dünyayı kucaklayan kendi kabuklarını kırmış kendi ülke sınırlarına sıkışmış değil, dünyanın her yerine nüfuz edebilme becerisini ve meleksini gösterebilen bir siyasi anlayışı ortaya koymaya çalışıyoruz. Onun için Cumhurbaşkanımız ve başbakanımız devamlı olarak dünyayı dolaşıyorlar. Her gittikleri ülkelere evrensel mesajlarımızı iletmeye çalışıyorlar.”

İshak ALİM
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.