Ak Parti Rize İl Başkanlığı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Büyükköy Beldesine Sürpriz Ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Büyükköy beldesine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirerek belde halkı ile bir araya geldi. Erdoğan buradaki ziyaretinin ardından da Kasarcılar Kuran Kursu”nun açılışına katıldı.

İl başkanımız Muhammed Avcı ve Milletvekillerimiz Hasan Karal,  Hikmet Ayar ve Osman Aşkın Bak da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a eşlik etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 93 oranında oy veren Çayeli ilçesi Büyükköy beldesine gitti. Burada belediye binasının balkonundan halka hitap eden ve kendilerine verdikleri destek için teşekkür eden Erdoğan, gecikmeli de olsa Büyükköylüler ile birlikte olduğu için mutlu olduğunu söyledi. Bingöl’de şehit düşen 3 güvenlik görevlisi için şehitlerin ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve Türk milletine başsağlığı dileyen Erdoğan, terörle mücadelenin sonuna kadar devam edeceği sözlerini yineledi.
Bir önceki Rize ziyaretinde beldenin Büyükköy Belediye başkanı Mustafa Külünkoğlu ile AK Parti Büyükköy beldesi Gençlik kollarının uzun uğraşlar sonucu Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan\’a ulaşarak beldelerine gelmesini istemişti. Gençlerin isteklerini geri çevirmeyip söz vermişti.
Konuşmasının ardından belediye binasında Büyükköy belediye başkanı Mustafa Külünkoğlu\’ndan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Arından beraberinde kendisine eşlik eden Çayeli Belediye başkanı Dr. Atilla Esmen ve Madenli Belediye başkanı Necip Yazıcı ile diğer kurum amirleri ile birlikte sohbet etti.
Belediye ziyareti sonrası kendisini çoşkuyla bekleyen belde halkı ile fotoğraf çektirmek için halkın arasına girdi. Zor anlar yaşayan cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kendisine gösterilen ilgi ve alakadan ötürü teşekkür etti.
Büyükköy Belediyesi belde tarihinde bir ilke imza attı. Seçilmiş olarak göreve gelen cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan\’ı beldeyi ziyaret etmesiyle birlikte belde tarihinde yaşanmamış ve görülmemiş bir anıya imza atarak beldenin adını tüm Türkiye\’ye duyurdu.

İshak ALİM
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.