Ak Parti Rize İl Başkanlığı

AK PARTİ’DEN RENK PROJESİNE DESTEK

AK Parti Rize il yönetimi RENK projesine destek vermek için yönetim kurulu toplantısında kitap okudu.

Rize valiliği tarafından eğitime nitelik kazandırmak için başlatılan RENK projesine bir destek de AK Parti il yönetim kurulu üyelerinden geldi. İl başkanı Muhammed Avcı ve yönetim kurulu üyeleri il yönetim kurulu toplantısının ardından kitap okuma etkinliği düzenledi.

İl başkanı Muhammed Avcı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Sayın Valimiz Ersin Yazıcı’nın öncülüğünde Rize’de eğitime nitelik kazandırma adına başlatılan RENK projesine AK Parti olarak son derece önem veriyoruz. Kitap okumak sadece gençlik için değil, aynı zamanda çocuk, yetişkin ve yaşlılar için de gereklidir. Unutmayalım ki yüce dinimiz okumaya büyük önem vermiştir. Nitekim kutsal kitabımızın ilk emri  “Oku” olmuştur. Bizde il yönetimindeki arkadaşlarımızla birlikte RENK projesine destek vermek amacıyla il yönetim kurulu toplantımızın ardından yarım saatlik kitap okuma etkinliği düzenledik. “ dedi.

İl başkanı Avcı 13 yıllık AK Parti iktidarı süresince Türkiye’de en büyük payı ayırdıkları yatırım alanlarından birinde eğitim olduğunu belirterek, Yapılan yatırımlar ve projelerle birlikte Türkiye’ye eğitimde çağ atlattıklarını ifade etti.

 

İshak ALİM
Ak Parti Rize İl Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.