AK Parti Rize Belediye Başkan Adayı Rahmi Metin, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, esnaflar, eğitim kurumları ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Cumhur İttifakı AK Parti Güneysu Belediye Başkan Adayı Rıfat Özer, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışmaları ve projeleri hakkında açıklamalarda bulundu.
Çamlıhemşin Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Osman Haşimoğlu, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde yaptığı çalışmalar ve projeleri hakkında açıklamalarda bulundu
Hemşin Belediye Başkanı ve AK Parti Başkan Adayı Halim Kazım Bekar, 31 Mart yerel seç imleri öncesinde yaptığı çalışmaları ve projelerini anlattı.
Salarha Beldesindeki vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı Salarha beldesinde yaptıkları ve yapacakları projeleri anlatarak, “Bizim vizyonumuzun yanından rakiplerimizin geçebilmesi mümkün değil.” dedi
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıl Dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Pazar Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Basa katıldığı canlı yayın programında 31 mart seçim çalışmalarından ve projelerinden bahsetti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, Kalkandere ilçesini ziyaret ederek esnafla bir araya geldi. Yazıcı ziyaretinin ardından Rize-Pehlivantaşı-Kalkandere yolundaki çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, Rize Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren işadamları ve sanayicilerle bir araya geldi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı katıldığı TV programında gündeme dair açıklamalarda bulundu.
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Rize’ye gelerek Kalkandere ilçesine ziyarette bulundu.
AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı Avni Kahya, katıldığı canlı yayın programında 31 Mart yerel seçim çalışmalarını ve projelerini anlattı.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Kalkandere Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Kenan Yıldırım katıldığı canlı yayın programında çalışmalarını ve projelerini anlattı.
AK Parti Rize Eski Milletvekili ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nusret Bayraktar katıldığı canlı yayın programında gündemi ve 31 Mart yerel seçimlerini değerlendirdi.
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem