AK Parti Rize İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “Şehrin anayasası” toplantısı Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.
Genel Merkez Teşkilat Başkan yardımcısı AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı ve AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim Osman Karavin Caddesinde yeni hizmete açılan işyeri açılışı, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) tarafından yaklaşık 113 taşınabilir etnografik eserin sergilendiği Tarihi "Rize Evi" olarak hizmet veren Karadeniz Stratejik Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (KAMER) yeni binasının açılışı ve Senato Toplantı Salonunun açılışına katılarak, Rize Afet Kompleksi inşaat alanında incelemelerde bulundu.
AK Parti Rize İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu 101. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı ve AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim Güney Çevre Yolunda incelmelerde bulunarak projenin bu yıl sonunda tamamlanacağını ifade ettiler.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
AK Parti Rize İl Başkanlığınca organize edilen program dahilinde bütün İlçe ve Beldelerdeki Muhtarlarla bir araya gelindi ve istişare toplantıları düzenlendi.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Milletvekili Avcı Muradiye ve Salarha Beldelerine gerçekleştirildiği ziyaretlerde hem yatırımlarla ilgili bilgiler aldı hem de vatandaşları dinledi.
AK Parti Rize teşkilatları Eylül ayı ilçe danışma meclisi toplantıları dün ve bugün gerçekleştirilen toplantılarla tamamlandı.
AK Parti Rize milletvekili Muhamed Avcı Fındıklı ilçesinde teşkilat toplantısı ve köy ziyaretleri gerçekleştirerek yatırımları yerinde inceledi.
AK Parti Karadeniz Bölgesi İl Başkanları Toplantısı Rize’de gerçekleştirildi.
AK Parti Rize İl Teşkilatında yeni Yürütüme Kurulu üyeleri belli oldu.
AK Parti genel merkez tarafından 81 ilde düzenlenen etkinliklerle Merhum başbakanlarımızdan Adnan Menderes şehadetinin 57. Yıl dönümünde anıldı. AK Parti Rize İl başkanlığı da Rize memiş ağa parkında düzenledikleri basın açıklamasıyla 27 Mayıs darbesini lanetleyerek Adnan Menderes ve arkadaşlarını rahmetle andılar. Basın açıklamasının ardından 27 Mayıs darbesi ve Adnan Menderesle ilgi broşür dağıttılar.
İlçe ziyaretlerine devam ederek yatırımları yakından takip eden AK Parti Rize milletvekili Muhammed Avcı, “Hemşerilerimizin daha müreffeh bir şekilde yaşayabilmesi için elimizden gelen bütün gayreti ortaya koymaya çalışıyoruz. ” dedi
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Rize için büyük bir öneme sahip olan çay tarımının yanında Turizm ve lojistik merkezle birlikte ticaret merkezi haline gelecek bir Rize’yi özenle planladıklarını ifade etti.
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem