AK Parti Rize İl Başkanlığı seçim takvimindeki ilk genişletilmiş il yönetim kurulu toplantısını yaptı.
AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
AK Parti Rize Milletvekili Hikmet Ayar Rize’de düzenlediği programlarla bazı inşaatı devam eden yatırımları yerinde inceledi ve çeşitli teşkilat toplantılara katılarak süreci değerlendirdi.
AK Parti Rize Kadın kolları başkanı Sema Yağcıtekin kadın kolları ilçe başkanları ve seçim işleri birim başkanlarıyla bir araya geldi.
AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı, içindeki antrenman sahaları, gençlik merkezi ve 400 kişilik konferans salonuyla Kalkandere’ye hizmet verecek spor kompleksi ihalesinin 24 Nisan günü yapılacağını ifade etti.
AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, Recep ayının 27.gecesi olan Miraç Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
“1919’dan 2019’a Milletin Emrinde Aydınlık geleceğe” sloganı ile gerçekleştirilen AK Parti Rize Siyaset akademisi dersleri 5. Hafta ile devem ediyor.
AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı Çamlıhemşin’de yapılması planlanan kapalı spor salonu ve TOKİ konutlarının yapılacağı yerle ilgili incelemeler yaparak, her iki projenin de çok kısa bir süre içerisinde başlayacağını ifade etti.
AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı Hemşin’in turizm potansiyeline değinerek, “Bu vadi çok kıymetli ve bakir bir durumda. Burayı turizm alanı yapıp Rize’nin önemli cazibe merkezlerinden biri olmasını arzu ediyoruz” dedi
AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı Köprülü, Kocatepe ve Yolveren köylerini ziyaret ederek sorunları ve çalışmaları yerinde inceledi.
İsmail Kahraman Kültür Merkezinde gerçekleştirilen AK Parti Rize İl Kadın Kolları 5. Olağan Kongresine AK Parti Genel Başkan yardımcısı Dr. Ravza Kavakcı Kan, Rize Milletvekili Hikmet Ayar, AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Genel Merkez MKYK üyeleri Nuran Alim, Serpil Kavrak, İlçe Başkanları, Sivil Toplum Kuruluş Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
AK Parti Rize kadın kolları başkanı Sema Yağctekin Kadın kolları 5. Olağan kongresi için son hazırlıkların tamamlandığını belirterek kongre tarihiyle ilgili açıklamalarda bulundu
“1919’dan 2019’a Milletin Emrinde Aydınlık geleceğe” sloganı ile gerçekleştirilen AK Parti Rize Siyaset akademisi dersleri 3. Hafta ile devem ediyor.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık’ın katılımıyla “Sosyal Politikalarda Gönül Adımları” çalıştayı Rize’de gerçekleştirildi.
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem