AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 105. Yıl Dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
AK Parti Rize teşkilatı, kongreler sürecinde kinci kongreyi Çamlıhemşin ilçesinde gerçekleştirdi. Çamlıhemşin 7. Olağan İlçe Kongre’sinde mevcut başkan Ömer Altun yeniden başkanlığa seçildi.
AK Parti’de “İnandığın Yolda Yürü ”sloganıyla 7. Olağan kongreler başladı. Bugün yapılan Güneysu 7. Olağan Kongre’sinde mevcut başkan Mehmet Akif Karslı yeniden başkanlığa seçildi.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik açıklamalarına tepki göstererek, basın açıklamasında bulundu.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Rize’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim tüm ilçelerin kongre tarihinin belli olduğunu belirterek kongre tarihleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim Kongre süreci hakkında bilgiler vererek, kongre tarihi belli olan ilçeleri açıkladı.
Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, Rize Milletvekili Muhammed Avcı ve İl Başkanı İshak Alim basın mensuplarıyla bir araya gelerek Rize’deki projeler, yatırımlar ve teşkilat çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
AK Parti Rize’de 3 beldeye daha atama yapılarak belde başkanlığı atamaları tamamlandı.
Ak Parti Rize İl Başkanı İshak Alim tarafından 3 Belde’de belde başkanı ataması yapıldı.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Kalkandere’deki STK Başkanları ve esnaflarla bir araya gelerek yatırımları değerlendirdi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın katılımıyla 'Gündem Rize' toplantılarının 5'incisi gerçekleştirildi.
AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Muhammed Avcı ilçelerde düzenlediği muhtarlar toplantılarına İkizdere ile devam etti.
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem