AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, Rize’deki yatırım ve projelerle ilgili bilgiler verdi.
Muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelerek projeleri ve sorunları yakından takip etmeye devam eden AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, “Bütün projeleri ve sorunları takip etmek bizim boynumuzun borcudur.” dedi
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı Rize’deki yoğun temposuna ara vermeden bugün Çayeli, Hemşin, Güneysu ve Rize Merkez’de çalışmalarına devam etti.
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı Rize Merkez’de yerinde bir dönüşüm yapacaklarını ifade ederek, kat yüksekliklerinin düşürülmesinden dolayı oluşabilecek mağduriyetleri giderme adına ise alternatif alanlar ürettiklerini ifade etti.
Milletvekili Avcı kuru çaya yapılan yüzde 30 zamdan sonra özel sektörün mazeretinin kalmadığını belirterek, “Bu süreci istismar eden özel sektör firmaları varsa gözümüz kulağımız onların üzerindendir. Bizzat takip ediyorum.” dedi
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Pazar ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi. Sivil Toplum kuruluşu ziyaretlerinde bulundu.
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Çayeli ilçe merkezi ve beldelerinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, 30 Ağustos Zafer Bayramı´nın 97. yıl dönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Kalkandere ilçesinde köy ve mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, bazı inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere İkizdere ilçesine gitti.
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim ve Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin Rize Merkezde Esnaf ziyareti yaparak devam eden projelerde incelemelerde bulundu.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Rize İl Başkanlığının düzenlediği yemekte konuştu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, babaocağı Rize’nin Güneysu ilçesinde düzenlenen toplu açılış töreninde konuştu.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, AK Parti’nin 18. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm hemşehrilerinin bayramını kutladı.
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem