31 Mart yerel seçimleri için AK Parti’nin Rize ilçe ve belde belediye başkan adaylarının açıklanacağı aday tanıtım programının tarihi belli oldu.
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, Rize Milletvekili Muhammed Avcı, İl Başkanı İshak Alim ve AK Parti Rize Belediye Başkan Adayı Rahmi Metin gerçekleştirdikleri program kapsamında İrşad Vakfı yöneticileriyle bir araya geldiler. Müftü Mahallesinde esnaf ziyaretinde bulundular.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. İl Başkanı Alim, mesajında şu ifadelere yer verdi:
AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Muhammed Avcı katıldığı canlı yayın programında gündeme dair açıklamalarda bulundu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı çeşitli programlara katılmak üzere Rize’ye geldi.
AK Parti Rize İl başkanlığında 31 Mart yerel yönetimler seçimlerinde görev yapacak Seçim Koordinasyon Merkezi başkanlığına Aziz Uzun atanarak çalışmalara başlandı.
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Rize Merkezdeki pazar yeri esnafını ziyaret ederek sohbet etti.
AK Parti Rize Belediye Başkan Adayı Rahmi Metin, “ Bizim ismimize şu anda gösterilen teveccüh önemli değil. Önemli olan 5 yıl sonra aynı teveccühün gösterilmesidir.” dedi
AK Parti Rize Kadın kolları Başkanı Sema Yağcıtekin 5 Aralık Kadına Seçme ve Seçilme Hakkının verilişinin 84’üncü yıl dönümü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı.
AK Parti’den Rize Belediye Başkanlığına aday gösterilen Rahmi Metin Trabzon havalimanında partililer tarafından coşkuyla karşılandı.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim MHP İl Başkanı İhsan Alkan ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
AK Parti’de 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi Belediye başkan aday adaylığı için temayül yoklamaları tüm Türkiye ile aynı anda bugün Rize’de yapıldı.
31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler için AK Parti Rize’de aday adaylık süreci sona ererken toplam 51 kişi aday adaylık başvurusunda bulundu.
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem