AK Parti Rize’de 3 beldeye daha atama yapılarak belde başkanlığı atamaları tamamlandı.
Ak Parti Rize İl Başkanı İshak Alim tarafından 3 Belde’de belde başkanı ataması yapıldı.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Kalkandere’deki STK Başkanları ve esnaflarla bir araya gelerek yatırımları değerlendirdi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın katılımıyla 'Gündem Rize' toplantılarının 5'incisi gerçekleştirildi.
AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Muhammed Avcı ilçelerde düzenlediği muhtarlar toplantılarına İkizdere ile devam etti.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim MÜSİAD, Muhtarlar Federasyonu ve Memur-Sen’i ziyaret etti.
AK Parti Rize İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından “25 Kasım Kadına Şiddete Karşı Mücadele ve Dayanışma Günü” kapsamında yürüyüş düzenlendi.
AK Parti Rize Teşkilatları Ekim ayı ilçe danışma toplantıları Bugün gerçekleştirilen 5 ilçe danışma meclisi toplantısı ile tamamlandı.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
AK Parti Rize teşkilatları Ekim ayı ilçe danışma meclisi toplantıları bugün gerçekleştirilen 6 ilçe toplantısı ile başladı
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, Rize’deki yatırım ve projelerle ilgili bilgiler verdi.
Muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelerek projeleri ve sorunları yakından takip etmeye devam eden AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, “Bütün projeleri ve sorunları takip etmek bizim boynumuzun borcudur.” dedi
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı Rize’deki yoğun temposuna ara vermeden bugün Çayeli, Hemşin, Güneysu ve Rize Merkez’de çalışmalarına devam etti.
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem