AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Muhammed Avcı ilçelerde düzenlediği muhtarlar toplantılarına İkizdere ile devam etti.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim MÜSİAD, Muhtarlar Federasyonu ve Memur-Sen’i ziyaret etti.
AK Parti Rize İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından “25 Kasım Kadına Şiddete Karşı Mücadele ve Dayanışma Günü” kapsamında yürüyüş düzenlendi.
AK Parti Rize Teşkilatları Ekim ayı ilçe danışma toplantıları Bugün gerçekleştirilen 5 ilçe danışma meclisi toplantısı ile tamamlandı.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
AK Parti Rize teşkilatları Ekim ayı ilçe danışma meclisi toplantıları bugün gerçekleştirilen 6 ilçe toplantısı ile başladı
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, Rize’deki yatırım ve projelerle ilgili bilgiler verdi.
Muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelerek projeleri ve sorunları yakından takip etmeye devam eden AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, “Bütün projeleri ve sorunları takip etmek bizim boynumuzun borcudur.” dedi
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı Rize’deki yoğun temposuna ara vermeden bugün Çayeli, Hemşin, Güneysu ve Rize Merkez’de çalışmalarına devam etti.
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı Rize Merkez’de yerinde bir dönüşüm yapacaklarını ifade ederek, kat yüksekliklerinin düşürülmesinden dolayı oluşabilecek mağduriyetleri giderme adına ise alternatif alanlar ürettiklerini ifade etti.
Milletvekili Avcı kuru çaya yapılan yüzde 30 zamdan sonra özel sektörün mazeretinin kalmadığını belirterek, “Bu süreci istismar eden özel sektör firmaları varsa gözümüz kulağımız onların üzerindendir. Bizzat takip ediyorum.” dedi
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Pazar ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi. Sivil Toplum kuruluşu ziyaretlerinde bulundu.
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Çayeli ilçe merkezi ve beldelerinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, 30 Ağustos Zafer Bayramı´nın 97. yıl dönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem