AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm hemşerilerinin bayramını kutladı.
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, Rize Milletvekili Muhammed Avcı geçtiğimiz günlerde gerçekleşen İkizdere’deki yoğun yağış sonrası oluşan sel ve heyelandan zarar gören iş yerleri ve köylerde incelemeler yaptı.
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı Çayeli’nde hasar oluşan köylerde inceleme yaparak, “Biz bütün gücümüzü Çayeli’nde seferber etmiş durumdayız. Hızlı bir şekilde vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda bütün yaraları saracağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın bizzat talimatıdır” dedi.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, "15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü" münasebetiyle bir mesaj yayımladı. İl Başkanı Alim mesajında şu ifadelere yer verdi;
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı sağanak yağış sonrası sel ve heyelanın yaşandığı Çayeli ilçesi ve Madenli beldesine giderek incelmelerde bulundu.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim beraberindeki İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt'le birlikte yoğun yağış sonrası sel ve heyelanın oluştuğu İkizdere ilçesine giderek hasarla ilgili bilgi alarak incelemede bulundu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, çeşitli programlar kapsamında geldiği Rize'nin Çayeli ilçesi Kültür Merkezinde muhtarlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Muhammed Avcı Çayeli İlçesindeki Sivil Toplum Kuruluşu Başkanlarıyla bir araya gelerek Çayeli’ndeki projelerle ilgili istişare ve değerlendirme toplantısı düzenledi.
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Muhammed Avcı Ardeşen ilçesinde yatırımları inceleyerek, “Biz hizmet üretmeye, eser üretmeye devam edeceğiz.” dedi
AK Parti Rize Kadın kolları sokak hayvanlarının beslenme ihtiyaçlarının karşılanması, toplumsal duyarlılığı artırmak ve dikkat çekmek amacıyla bir basın açıklaması yaptı.
AK Parti Rize İl başkanlığı öncülüğünde düzenlenen kampanya ile Kızılay’a kan bağışında bulunuldu.
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Muhammed Avcı ve İl Başkanı İshak Alim geçtiğimiz günlerde sağanak yağış sonrası maddi hasarın oluştuğu İyidere ilçesine giderek incelemelerde bulundu.
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı Güneysu İlçesinde köy ziyaretleri yaparak, çalışmaları yerinde inceledi.
AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak CHP’nin çay üretimindeki sorunların araştırılması için TBMM’ye verdiği meclis araştırma önergesiyle ilgili Ak Parti adına söz aldığı ve AK Parti iktidarı boyunca çayda yapılan yatırımları anlattığı konuşmasında yer almayan ifadeleri kullanan CHP’li yetkililere tepki gösterdi.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim Kadir Gecesi Dolaysıyla bir mesaj yayınladı.
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem