AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim Kadir Gecesi Dolaysıyla bir mesaj yayınladı.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101. yılı dolayısıyla bir kutlama mesaj yayımladı.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’le birlikte Salarha tüneli şantiyesinde Karayolları Bölge Müdürü Mehmet Aşık ve teknik ekibiyle bir araya geldi. Gerçekleştirilen toplantıda tüneldeki çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. Ardından tünelin içine girerek çalışmaları incelediler.
Yazıcı, Büyükşehirlerden Rize’ye dönüş ve çay fiyatının açıklanmasıyla ilgili haftaya Pazartesi günü gerçekleştirilecek Kabine toplantısında bir kararın alınacağını ifade etti.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı katıldığı TV programında Kovid-19(Korona virüs) salgınıyla ilgili Rize’de alınan tedbirler, vaka sayıları ve yaşanan süreçle ilgili değerlendirmelerde bulundu.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 105. Yıl Dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik açıklamalarına tepki göstererek, basın açıklamasında bulundu.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Rize’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim tüm ilçelerin kongre tarihinin belli olduğunu belirterek kongre tarihleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim Kongre süreci hakkında bilgiler vererek, kongre tarihi belli olan ilçeleri açıkladı.
Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, Rize Milletvekili Muhammed Avcı ve İl Başkanı İshak Alim basın mensuplarıyla bir araya gelerek Rize’deki projeler, yatırımlar ve teşkilat çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
AK Parti Rize’de 3 beldeye daha atama yapılarak belde başkanlığı atamaları tamamlandı.
Ak Parti Rize İl Başkanı İshak Alim tarafından 3 Belde’de belde başkanı ataması yapıldı.
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem