AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, "15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü" münasebetiyle bir mesaj yayımladı. İl Başkanı Alim mesajında şu ifadelere yer verdi;
AK Parti Rize Kadın Kolları Başkanlığı, Srebrenitsa soykırımının yıl dönümünde açıklamada bulunarak yapılan katliamı kınadı.
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, Rize Milletvekili Muhammed Avcı ve AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim Rize Merkez’de esnaf ziyareti gerçekleştirdi.
AK Parti Rize İl başkanı İshak Alim 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yılı dolayısıyla bir kutlama mesaj yayımladı.
Teşkilat çalışmaları ve toplantılar dolayısıyla Rize’ye gelen Karadeniz bölgesindeki 18 İl başkanı İftar programında Rize’deki 18 ayrı eve konuk olarak iftarını açtı.
AK Parti Rize İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “Gündem Rize” Toplantılarının 3. Öncü Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.
Milletvekili Muhammed Avcı Rize merkezde gerçekleştirecekleri kentsel dönüşümle ilgili sanki Rize’nin merkezini buradan alıp başka bir yerlere taşınacakmış algısının doğru olmadığını belirterek, “Kesinlikle böyle bir durum söz konusu değil. Biz yerinde bir dönüşüm yapmak istiyoruz.”dedi
AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı TOKİ başkan yardımcısı Mustafa Levent Sungur ve daire başkanlarıyla bir araya gelerek Ayder’deki kentsel dönüşüm proje çalışmalarının son durumuyla ilgili bir toplantı düzenledi.
AK Parti Rize İl başkanı İshak Alim 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Ankara’daki çalışmalarının dışındaki tüm vakti memleketi Rize’de hemşerileriyle bir arada geçirdiğini belirterek, “Hemşehrilerimizle bir araya geldiğimiz vakitler bize nefes aldırıyor” dedi.
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim 31 Mart yerel seçimleriyle göreve gelen belediye başkanlarını ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
AK Parti Derepazarı ve İkizdere ilçe başkanlıkları tarafından sevgi yürüyüşleri düzenlendi.
AK Parti Fındıklı İlçe Başkanlığı tarafından ilçede sevgi yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşe, teşkilat mensupları ve vatandaşlar tarafından yoğun katılımın oldu.
Madenli Belediye Başkanı ve AK Parti Başkan Adayı Necip Yazıcı, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, 106 konut ve 24 iş yerinin olduğu projenin başladığını belirtti.
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem