AK Parti Rize kadın kolları yeni dönemde görev alacak isimleri belirlemek için mülakatları tamamladı.
AK Parti Rize milletvekili Hikmet Ayar Rize’de çeşitli Sivil Toplum kuruluşlarını ziyaret etti.
AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı Güneysu programı kapsamında muhtarlar, esnaf ve teşkilatla bir araya geldi.
19 Ocak’ta sona erecek olan AK Parti Siyaset Akademisi kayıtları yoğun talep üzerine 26 Ocak Cuma günü mesai saati bitimine kadar uzatıldı.
AK Parti Rize İl başkan yardımcısı ve siyaset akademisi koordinatörü Hatice Semiz katıldığı Tv programında siyaset akademisiyle ilgili açıklamalarda bulundu.
AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı siyaset akademisi kayıtlarının başladığını ve 19 Ocak tarihine kadar başvuruların devam edeceğini söyledi.
AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı Rize merkez ve Çayeli’nde çeşitli programlara katılarak hemşerileriyle bir araya geldi.
AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. İl başkanı Avcı, mesajında şu ifadelere yer verdi:
AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı katıldığı TV programında Rize’deki kentsel dönüşüm, şehir hastanesi, mevsimlik işçiler ve çay kanunuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı katıldığı TV programında Rize’deki yatırımlar ve bu yatırımlar hakkında Ankara’da bulundukları temaslarla ilgi önemli açıklamalarda bulundu.
AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı 5. olağan kongre ile göreve gelen gençlik kolları yönetimiyle bir araya geldi.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, çeşitli ziyaret ve programlar dolayısıyla Rize'ye geldi.
AK Parti Rize Milletvekili Hikmet Ayar, Çaykur’daki kadrolu işçilerin yaptığı işi mevsimlik işçilerin yapmasıyla birlikte mevsimlik işçilerin çalışma sürelerinin 6 aydan az olmayacağını, ilerleyen yıllarda ise kademeli olarak çalışma sürelerinin artmasını beklediklerini ifade etti.
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak Rize'de İsmail Kahraman Kültür Merkezinde düzenlenen AK Parti Rize 5. İl Gençlik Kolları Kongresine katıldı.
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem