Tarih : 21 Mart 2019 Perşembe 14:26Görüntüleme : 370
Özer, “Güneysu İçin Kalıcı Projeler Geliştiriyoruz”
Cumhur İttifakı AK Parti Güneysu Belediye Başkan Adayı Rıfat Özer, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışmaları ve projeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

İlçede vatandaşların da teveccühüyle birlikte güzel bir seçim dönemi geçirdiklerini belirten Özer, esnaf, kamu kurumu, mahalle ve sivil toplum kuruluşu ziyaretlerine ara vermeden devam ettiklerini ifade etti.

İLÇEYE MİLLET BAHÇESİ

İlçede vatandaşların talebi üzerine sosyal yaşam alanı inşa edeceklerini söyleyen Özer, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu Millet Bahçeleri projesine uygun olarak vatandaşların günlük olarak gidip dinlenebilecekleri, çocuklarıyla birlikte vakit geçirebilecekleri güzel bir projeyi hayata geçirmek istediklerini söyledi.

HANDÜZÜ YAYLASINDA TURİZM PROJESİ

Rize merkeze ulaşımı en kolay olan yaylanın Handüzü yaylası olduğu belirten Özer, kayak tesisi, sosyal alanlar ve çeşitli turizm projelerinin olduğunu, bununla birlikte yapacakları planlamalarla karmaşık bir yapının ortaya çıkmasını engelleyeceklerini de sözlerine ekledi.

TURİZM ÇALIŞMALARIMIZ ÖN PLANDA OLACAK

Güneysu’da bulunan dere ve şelaleleri bir turizm rotası haline getirmek adına çalışmaları olacağını belirten Özer, ilçede çayın yanında en büyük gelirin bacasız sanayi olarak tabir edilen turizmden sağlanacağını vurguladı.

İLÇEYE TOPLU KONUT PROJESİ

İlçedeki konut ihtiyacını TOKİ iş birliğiyle gerçekleştirecekleri toplu konut projesiyle çözüme kavuşturacaklarını söyleyen Özer, vatandaşların da talepleri doğrultusunda projeler geliştirmeye devam edeceklerini ifade etti. 

Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem