Tarih : 21 Mart 2019 Perşembe 15:57Görüntüleme : 674
Metin, Şehrin Bütün Kesimleriyle Bir Araya Geliyor
AK Parti Rize Belediye Başkan Adayı Rahmi Metin, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, esnaflar, eğitim kurumları ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Şehirde bütün kesimlerle bir araya gelen, sorun ve talepleri dinleyen Metin, yönetim anlayışlarının temelinde ortak karar almanın olduğu söyledi.

Şehirde bulunan bütün kesimlerin görüş ve önerilerinin kendileri için göz ardı edilemez olduğunun altını çizen Metin,  İl Genel Meclisi Başkanlığı yaptığı süre içerisinde bunu uyguladıklarına işaret etti.

Ziraat Odası, Muhtarlar Derneği, Gençlik Merkezi, Belediye Temizlik Şantiyesi, İnşaat Mühendisleri Odası, Müsiad ve Tümsiad’ı ziyaret eden Metin, birlikte yönetim ve gönül belediyeciliği anlayışından taviz vermeyeceklerini vurguladı.

Rize-Pehlivantaşı-Kalkandere yolu şantiyesini de ziyaret eden Metin, bu yolun Rize’yi iç kesimlere bağlayacak önemli bir arter olacağını belirtti.

Mahalle ziyaretlerine de devam eden Metin, Pehlivantaşı’nda mahalle muhtarı ve vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerileri dinledi. 

Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem