Tarih : 09 Mart 2019 Cumartesi 15:02Görüntüleme : 191
Kenan Yıldırım Projlerini Anlattı
Kalkandere Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Kenan Yıldırım katıldığı canlı yayın programında çalışmalarını ve projelerini anlattı.

“AK PARTİ’MİZİN DE DESTEĞİYLE GÜZEL HİZMETLER”

“Kalkandere’mizin nüfusu ve iller bankasından hak edişleri bellidir. Belediyenin kendi bütçesiyle büyük projeleri gerçekleştirmesi çok zordur. AK Parti’mizin desteğiyle birlikte ilçemize güzel hizmetler kazandırmak istiyoruz.”

“ORGANİZE SANAYİ İLÇEYE İSTİHDAM SAĞLAYACAK”

“Kalkandere’mizi kurtaracak olan organize sanayi bölgemizdir. 1500 kişinin istihdam edilmesi az bir rakam değildir. Kalkandere’nin işsizlik sorununu giderdiği gibi, çevre ilçe ve illerden de istihdama katkı sağlayacaktır.”

“KALKANDERE’YE TÜNEL”

“Rize-Pehlivantaşı-Yolbaşı-Kalkandere bağlantı yolunun devamı olarak İkizdere organize sanayi ve oradan da Ovit Tüneli’ne açılan bir bağlantı yolu olarak düşünüldü. Bu projemizi tamamlayarak bölgemizi nefes aldırmış oluruz. Kalkandere’mizi çıkmaz sokak olmaktan kurtaracağız.”

“TOPLU KONUT PROJESİ”

“Kalkandere çay fabrikamızın yanında toplu konut projemiz vardır. Alanın altında katlı otopark yapmayı planlıyoruz. Üst kısımda da çok amaçlı bir salon düşünüyoruz. Kalkandere’mizin düğün salonu ihtiyacını da karşılayacağız. 3+1 olmak üzere 117 adet de daire yapmayı hedefliyoruz”

“İLÇE’YE DOĞALGAZ”

“Projemiz hazır. Kalkandere’miz inşallah doğalgaza kavuşmuş olacak. Organize sanayi bölgemizin nimetlerinden faydalanmak adına yapmış olduğumuz projemizi ilgili kurumlara sunduk. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.” 

Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem