Tarih : 10 Ocak 2015 Cumartesi 18:38Görüntüleme : 1008
Kadın Kolları Kongreleri Güneysu’yla Başladı
AK Parti Rize Kadın Kolları 4. Olağan kongreleri Güneysu kadın kolları kongresiyle başladı. Kongre'de mevcut başkan Maksude Topçu yeniden başkanlığa seçildi.

 

Güneysu’da yapılan kongreye il başkan yardımcıları; Himmet İstif, Ali Haydar Er, Güneysu ilçe başkanı Mehmet Akif Karslı, İl Kadın Kolu Başkanı Nuran Alim, İl Gençlik Kolu Başkanı Abdullah Oğuz Hut ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

 
Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan kongrede faaliyet raporunun okunmasının ardından protokol konuşmalarına geçildi.
 
İl kadın kolları başkanı Nuran Alim kongrede yaptığı konuşmada, “Güneysu Rize genelinde her seçimde bir numarayı aldı. Son seçimlerle birlikte çıtamızı çok yükselttik 4. Olağan kongrelerimizle birlikte yeni kadrolarla beraber çıtamızı daha da yukarılara taşıyacağımıza inanıyorum.” Dedi
 
Protokol konuşmalarının ardından seçimlere geçildi. Seçimlerde tek aday olan Maksude Topçu yeniden Güneysu kadın kolları başkanlığı görevine seçildi.
 
AK Parti Güneysu Kadın Kolları Başkanı Maksude Topçu ise, “Bu kutsal davada ikinci kez bu görevi bana layık gören siz teşkilat mensuplarına ve birlikte omuz omuza mücadele ettiğimiz dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bugüne kadar yaptığımız çalışmaların ve başarıların daha da fazlasını yapmak için elimizden gelen gayreti ortaya koyacağız. Yeni yönetimimizle birlikte yeni başarılara imza atacağımıza canı gönülden inanmaktayım.” Şeklinde konuştu.
 
Güneysu kadın kolları yönetiminde şu isimler yer aldı: Maksude Topçu, Işıl Öztürk, Sevim İstif, İfaket Yıldız, Nurayet Gür, Emine Yılmaz Zühre Yılmaz, Filiz Kar, Ayşe Erdoğan Demirkan,Hatice Mutlu, Ayşe Yıldız, Sevgi Gemici, Sibel Bostan, Hayrunisa Erkekoğlu, Elif Öksüz
 
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem