Tarih : 23 Ekim 2014 Perşembe 18:55Görüntüleme : 1111
Hemşin ve Çamlıhemşin İlçe danışma Toplantıları yapıldı
Eylül ayı ilçe Danışma Meclisi toplantıları Hemşin ve Çamlıhemşin İlçe danışma meclisi toplantılarının yapılmasıyla sona erdi.

 

AK Parti danışma meclisi eylül ayı toplantıları Hemşin ve Çamlıhemşin toplantılarıyla sona erdi. ilk olarak yapılan Hemşin ilçe danışma meclisi toplantısı Hemşin AK Parti İlçe binasında gerçekleşti. Toplantıya AK Parti İl başkanı Hikmet Ayar, AK Parti Rize milletvekili Nusret Bayraktar, İl yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanı Mustafa Şentürk, belediye başkanı Halim Kazım Bekar, ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 
Hemşin AK Parti İlçe binasında gerçekleştirilen toplantıda ilçe teşkilatı, Kadın kolları, Gençlik kolları, belediye başkanı ve il genel meclis üyesi yaptıkları çalışmalarla ilgili faaliyet raporlarının sunumu yaptılar. Toplantıda Ayar ve Bayraktar teşkilat mensuplarından Hemşin’le ilgili çalışmalar hakkında bilgi alarak, Hemşin’in sorunları hakkında konuştu.
 
Hemşin’deki toplantının ardından Ayar bayraktar ve beraberindekiler Çamlıhemşin’e giderek buradaki ilçe danışma meclisi toplantısına katıldılar. Çamlıhemşin de gerçekleştirilen toplantıya AK Parti İl başkanı Hikmet Ayar, AK Parti Rize milletvekili Nusret Bayraktar, İl yönetim kurulu üyeleri ilçe başkanı Ahmet Yılmaz, belediye başkanı Osman Haşimoğlu, ilçe yönetim kurulu
 
“En büyük Pay teşkilatların”
 
Çamlıhemşin ilçe danışma meclisi toplantısında konuşan AK Parti İl başkanı Hikmet Ayar “Rize’de kat edebileceğimiz bir miktar daha yolumuz olduğunu düşünüyorum. Bu başarıda en büyük pay teşkilatçılıktan geliyor. O yüzden birlik beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam etmeliyiz. Hep daha iyi yapmak için böbürlenmeden guru yapmadan daha çok çalışmaya devam etmeliyiz.” Dedi.
 
“Allah Bize daha Güzelini Nasip Etti”
 
AK Parti Rize milletvekili Nusret Bayraktar ise Davos ile Ayder arasında bir karşılaştırma yaparak Ayder’in çok daha güzel ve değerli olduğunu, bu değerin kıymetini kısmen bildiğimizi söyledi. Bayraktar, “Biz varlık içerinde, kısmen ne olduğumuzu bilmeden yokluk yaşıyor. Davos denilen yere gittik. Alt yapısı, bakımı, kullanımı, koruma kullanma dengesi çok güzel olduğu için bütün dünyanın gıpta ile bakıp, gidip dineldiği, eğlendiği kongre yaptığı, turizm yaptığı yerdir. Ama Allah bize daha güzelini nasip etti. Onun için Davos sonrası burada kayak tesisislerinin yapımı ve bununla ilgili çalışmaların dile getirildiği toplantılarda ben bir şey söylemiştim. Orda demiştim ki; “Davos’a gerek yok, daha güzel Ayder var” bu bakımdan ciddi bir nimete sahibiz. Bunun kıymetini bilmeliyiz. Böyle bir vadinin korunmaya, gözümüz gibi bakılmaya ve ebetteki istifade etmeye ihtiyacımız var.” Şeklinde konuştu.
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem