Tarih : 17 Mayıs 2014 Cumartesi 12:41Görüntüleme : 1158
Derepazarı İlçe Danışma Toplantısı
İlçe Danışma Toplantılarına Devam Eden AK Parti Teşkilatı Derepazarı İlçe Danışma Toplantısında Bir Araya Geldi

 

Derepazarı AK Parti ilçe binasında gerçekleştiren ilçe danışma Toplantısına İl Başkan Yardımcıları; Erdal Genç, Harun Mertoğlu, İsmail Kosif, İl Yönetim Kurulu Üyeleri; Havva Karaca, Mahmut Katırcı, Özcan Yüksel, Nirgül Beşikçi, Dursun Ali Peker, Selim Kandemir, İlçe Başkan Necip Çelik Belediye Başkanı Yakup Samangül, il genel meclis üyeleri Nurettin Baş, Hüseyin Topal ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı. Toplantıda İlçe Başkanı, Belediye Başkanı, İl Genel Meclis Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı ve Gençlik Kolları Başkanı yapılan faaliyetlerle ilgili bilgiler verdiler.

 
Toplantıda yerel seçim süresini değerlendiren Yakup Samanagül, afakî hiçbir şey vaat etmediklerini belirterek, “Recep Tayyip Erdoğan’ın yolundan giderek ilçemize kazandırabileceklerimizi ortaya koyduk. Belediyemiz bir hizmet kurumudur. Hizmetlerin en iyi şekilde devam etmesi için elimizden gelen gayreti ortaya koymaya başladık. Derepazarı için en iyiyi ortaya koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. “ diyerek katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.
 
İl başkana yardımcısı Harun Mertoğlu ise 30 mart seçimlerinde Derepazarı seçimlerinin çok önemli olduğunu belirterek , “Biz burada kendi kendimizle yarıştık. Sayın başbakanımız 30 Mart seçimlerini istiklal seçimi olarak adlandırmasına rağmen Derepazarı ve bazı ilçelerimizde de kişisel menfaatler uğruna mücadele eden insanlarla mücadele ettik. Artık önümüzde cumhurbaşkanlığı seçimleri var. Cumhurbaşkanlığı seçimi 30 mart seçimlerinden daha büyük ve önemli bir seçim olacaktır. Çünkü Türk tarihinde ilk defa cumhurbaşkanı halkın oyuyla seçilecek. Biz bütün teşkilat olarak el ele verip oylarımız daha yükseklere çıkarmak için çalışacağız.” Diyerek sözlerini sonlandırdı.
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem