Tarih : 03 Ocak 2015 Cumartesi 18:43Görüntüleme : 1051
Bayraktar ve Avcı‘dan Anlamlı Kandil Ziyareti
AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar ve AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı Fındıklı'daki Huzur evini ziyaret ederek buradaki yaşlıların mevlid kandilini kutladılar.

 

Fındıklı‘da bir takım programlara katılan AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar ve il Başkanı Muhammed Avcı mevlid kandili olması dolayısıyla huzur evine giderek huzuru evi sakinlerini ziyaret ettiler. Onların sorunlarını ve taleplerini dinleyerek hizmetlerden memnun olup olmadıklarını sordular. Ziyaretler sırasında Bayraktar ve Avcı‘ya il yönetim kurulu üyeleri, Fındıklı belediye başkanı Adnan Özbalaban ve Fındıklı Kaymakamı Arif Karaman eşlik etti.

 
Huzur evi sakinleri bu mübarek günde kendilerini yalnız bırakmadıkları için gelen misafirlere teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdiler.
 
AK Parti Rize milletvekili Nusret Bayraktar ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, ” Böyle özel ve anlamlı günlerde büyüklerin ve özellikle yaşlıların ziyaret edilerek gönüllerinin alınması çok önemlidir. Biz de bu amaçla Fındıklı huzur evindeki yaşlılarımızın kandilini kutlayıp onlarla sohbet etmekten büyük bir memnuniyet duyduk.” Dedi
 
AK Parti Rize il başkanı Muhammed Avcı ise, ” Bu mübarek günü Huzur evi sakini yaşlılarımızla birlikte geçirerek, yalnız olmadıklarını ve değerli olduklarını hissettirmek istedik. Bu anlamda da hem mevlid kandillerini kutladık hem de hayır dualarını aldık.” İfadelerini kullandı.
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem