Tarih : 27 Şubat 2015 Cuma 11:19Görüntüleme : 1433
Avcı’dan Topluca Köyüne Ziyaret
AK Parti Rize il başkanı Muhammed Avcı Çamlıhemşin ilçesine bağlı Topluca köyüne giderek buradaki vatandaşlarla bir araya geldi.

İl başkanı Avcı aday adaylık sürecinin ardında ilçe ve köy ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. ilçe teşkilatları ve köyleri dolaşarak sorunları yerinde inceleyen Avcı bugünde Çamlıhemşin’e giderek Topluca köyündeki vatandaşlarla bira araya geldi. Avcı’ya ziyaretleri sırasında il başkan yardımcısı Ali Haydar Er, Çamlıhemşin koordinatörü İbrahim Türüt, İl yönetim kurulu üyesi Ali İmran Büyük, Çamlıhemşin ilçe başkanı Ahmet Yılmaz, Çamlıhemşin belediye başkanı Osman Haşimoğlu ve il genel meclis üyeleri eşlik etti.

İl başkanı Avcı Topluca köyü muhtarından köydeki sorunlar hakkında bilgiler aldı. Topluca ilkokulunda incelemelerde bulundu. Vatandaşların sorularını cevaplayarak Rize’deki projeler ve yatırımlar hakkında bilgiler verdi.

Avcı ziyaretler sırasında yaptığı açıklamada, “ Yoğun bir süreç olan aday adaylığı süreci devam ederken ilçe ve köy ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bugünde Topluca köyüne gelerek buradaki vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik. Yapılan yatırımların genel bir değerlendirmesini yaprak, vatandaşlarımızın görüşlerini adlık. 13 yıllık AK Parti İktidarı boyunca tüm ülkede olduğu gibi ilçe ve köylerdeki değişim ve gelişimleri konuştuk. “ dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem