Tarih : 06 Mart 2019 Çarşamba 21:06Görüntüleme : 416
Avcı, Samangül Ve Yıldız’dan Derepazarı’nda Esnaf Ziyareti
Milletvekili Avcı, Belediye Başkanı Samangül ve Belediye Başkan Adayı Yıldız, Derepazarı’nda yerel seçim çalışmaları kapsamında esnafı ziyaret etti.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, ilk olarak Belediye Başkanı Yakup Samangül’ü Başkan Adayı Ahmet Ayhan Yıldız ve AK Parti Derepazarı İlçe Başkanı Nurettin Baş ve parti ilçe yöneticileriyle birlikte makamında ziyaret etti. Avcı, belediye ziyaretinin ardından AK Parti Derepazarı İlçe başkanlığında teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

Avcı ilçe başkanlığında yapmış olduğu konuşmada, 5 yılda ve öncesinde Derepazarı’nda büyük eserler bıraktıklarını, birlik ve beraberlik içerisinde olunduğu müddetçe başarının yakalanacağına dikkat çekti.

Avcı, “Derepazarı birlik ve beraberliğini sağlamış durumdadır. Bu beraberliğin seçim sonuçlarına da yansıyacağını umut ediyoruz. Yüzde 60’a yakın bir oyla Derepazarı’nda kazanmayı hedefliyoruz. Anket sonuçlarımız da son derece olumludur. AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’ın Derepazarı’ndaki adayı Ahmet Ayhan Yıldız’dır.” dedi.

Derepazarı seçim irtibat bürosunun da açılışını yapan heyet esnafı tek tek ziyaret etti. 

Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem