Tarih : 31 Ağustos 2019 Cumartesi 14:26Görüntüleme : 149
Avcı Kalkandere’de Muhtarlarla Bir Araya Geldi
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Kalkandere ilçesinde köy ve mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

AK Parti Rize Milletvekili ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Muhammed Avcı, Kalkandere ilçesinde düzenlenen toplantıda köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Toplantıya, Rize İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Türüt, Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım, AK Parti Kalkandere İlçe Başkanı Hasan Ayyıldız, DSİ Rize Şube Müdürü Sinan Yıldız, Kalkandere İl Genel Meclisi Üyesi Hasan İbar ve il yönetim kurulu üyeleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.
Toplantıda, İl Genel Meclisi Başkanı Türüt, Belediye Başkanı Yıldırım ve İlçe Başkanı Ayyıldız, muhtarlara ilçede devam eden yatırımlarla ilgili bilgi verdi.
AK Parti Rize Milletvekili ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Muhammed Avcı ise, burada yaptığı konuşmada, AK Parti’nin hizmetlerine ara vermeden devam ettiğini kaydederek bu kapsamda Kalkandere ilçesinin de AK Parti hizmetlerinden birlik beraberlik içerisinde istifade etmeye devam edeceğini belirtti.
Muhtarların şikâyet ve sorunlarını dinleyip sorularını yanıtlayan Avcı, muhtarlarla talepler noktasında istişarelerde bulunarak her türlü sorunla ilgili kendisine ulaşılabileceğini ve iletilen sorunları not alarak en kısa sürede bu sorunları çözmek için çalışmalarını sürdüreceklerini muhtarlara bilgi verileceğini kaydetti.
Avcı, toplantı sonunda muhtarlarla fotoğraf çektirdi.
Avcı ve beraberindekiler toplantının ardından Kalkandere Belediye Başkanı Yıldırım’ın bir yakınının cenazesine katıldı.
 
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem