Tarih : 22 Nisan 2019 Pazartesi 19:59Görüntüleme : 163
Avcı, “Hemşehrilerimizle Olmak Bize Nefes Aldırıyor”
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Ankara’daki çalışmalarının dışındaki tüm vakti memleketi Rize’de hemşerileriyle bir arada geçirdiğini belirterek, “Hemşehrilerimizle bir araya geldiğimiz vakitler bize nefes aldırıyor” dedi.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı Rize Merkezde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Yeni açılan iş yerlerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Milletvekili Avcı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Seçimin ardından hız kesmeyen Avcı bugün beraberindeki Merkez İlçe Başkanı Fatih Mehmet Köse ile birlikte Rize merkezde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Yoğun seçim programı dolayısıyla açılışlarına katılamadığı yeni açılan iş yerlerine hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. Hemşerileriyle bir araya gelen Avcı, ülke gündemi başta olmak üzere genel ve yerel konular hakkında sohbet etti. Şikayetleri dinleyip vatandaşların görüş ve önerilerini aldı.

Milletvekili Avcı ziyaretler sırasında yaptığı açıklamada, “Her zaman olduğu gibi yine hemşehrilerimizle bir aradayız. Yoğun bir seçim çalışmasının ardından bugün Rize merkezdeki esnaflarımızla bir araya geldik. Yeni açılan iş yerlerimizi ziyaret ettik. Hemşehrilerimizle seçim sonuçlarını değerlendirdik. Onların görüşlerini, isteklerini ve sorunlarını dinledik. Bizim için hemşerilerimizle iç içe olmak en büyük mutluluktur. Yoğun geçen çalışma tempomuz içinde hemşerilerimizle bir araya geldiğimiz vakitler bize nefes aldırıyor. Onlarla sohbet etmek, onları dinlemek bize ayrı bir mutluluk veriyor. Bizlere verilen vekaleti en iyi şekilde yerine getirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Çalışmalarımızı yaparken de her zaman hemşehrilerimizin fikirlerine görüşlerine ve önerilerine kulak veriyor onların arasında yer olarak istişare halinde oluyoruz. Bundan sonrada olmaya devem edeceğiz. Bizleri güler yüzleriyle ve hoş sohbetleriyle ağırlayan tüm vatandaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.” Dedi
 
Adalet ve Kalkınma Partisi | Rize İl Başkanlığı
Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat:2 53100 Merkez / Rize
Tel : 0 (464) 213 01 84 , Fax : 0 (464) 213 01 85
Web Mail | Kod & Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem